Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Geriausia Indrės Burlinskaitės draugė – mama Dalia: „Neužtektų gyvenimo jai atsidėkoti“

Dalia Burlinskienė ir Indrė Burlinskaitė
Asmeninio albumo nuotr. / Dalia Burlinskienė ir Indrė Burlinskaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Grupės „Kitokios“ atlikėja Indrė Burlinskaitė (27) turi nemažai draugių ir bičiulių, tačiau pati tikriausia ir geriausia draugė jai – mama Dalia Burlinskienė, su kuria mergina puikiai sutaria ir tikina, kad būtent ji yra pats brangiausias pasaulyje žmogus ir didžiausias turtas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Mudvi su mama esame geriausios draugės. Gimiau ir užaugau Alytuje, būtent ten gyvena mano mama, o aš – sostinėje, todėl labai pasiilgstame viena kitos ir nė dienos nebūna be mamos skambučio“, – Žmonės.lt pasakojo I.Burlinskaitė.

Mergina negailėjo savo mamai komplimentų ir pačių gražiausių žodžių. „Ji ne tik labai geras žmogus, labai stipri moteris, protinga, bet ir labai graži – taip sako visi! Visuomet atrodo elegantiškai, visuomet su šypsena. Greičiausiai nėra žmogaus, kuriam mano mamytė galėtų nepatikti“, – šypsojosi pašnekovė.

Mamai jaučiasi labai dėkinga

Sportišką figūrą turinti I.Burlinskaitė teigė mananti, kad gerus genus paveldėjo būtent iš savo mamos, kuri, akivaizdu, taip pat gali pasigirti puikiu kūno sudėjimu.

„Mudvi ne tik patarimais keičiamės, bet kartu dažnai ir apsipirkinėjame, net pasimainome bateliais – juk dydžiai vienodi! Puikius genus paveldėjau iš mamos – ji turi gražią figūrą. Nors mudviejų skoniai dažnai susikerta, tačiau drąsiai galėtume turėti ir bendrą drabužių spintą dėl panašaus sudėjimo“, – šypsojosi I.Burlinskaitė.

Asmeninio albumo nuotr./Dalia Burlinskienė
Asmeninio albumo nuotr./Dalia Burlinskienė

Ne vienas žmogus yra sakęs, kad Indrė ir jos mama Dalia – labai panašios išvaizdos. „Ar esame panašios – nežinau. Žinau tik, kad mus sieja labai stiprus ryšys. Mama man viską davė, ką turiu, tad labai ją gerbiu ir myliu. Norėčiau tik vieno – kad ji visuomet būtų sveika ir laiminga, ir kad kažkuria prasme galėtų jau ilsėtis nuo manęs, nes kartais tikrai esu mamai vis dar didelis rūpestis“, – teigė ji.

Ar esame panašios – nežinau. Žinau tik, kad mus sieja labai stiprus ryšys.

Mergina pasakojo, kad mama jai – be proto brangus žmogus, todėl sunku rasti žodžių, kurie nusakytų dėkingumą ir meilę, kurią jai jaučia.

„Savo mamai esu dėkinga už puikų išsilavinimą – paauglystėje mama man davė viską, ko gali norėti jauna mergina, o ir dabar visuomet skuba į pagalbą vos tik prireikus... Ji yra mano gyvenimo dalis, todėl kitaip jo nė neįsivaizduoju. Nežinau, ar užtektų viso gyvenimo atsidėkoti jai už viską, juk kartais būdavau išdykęs vaikas, o paauglystėje sukeldavau chaosų namuose“, – dėkingumo mamai už kantrybę ir rūpestį neslėpė Indrė.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Indrė Burlinskaitė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Indrė Burlinskaitė
Asmeninio albumo nuotr./Dalia Burlinskienė
Dalia Burlinskienė

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką