Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Giedrius Leškevičius pakvietė sporto žinių vedėją Astą Žukaitę į oro baliono komandą

Asta Žukaitė-Nalivaikienė ir Giedrius Leškevičius
LNK nuotr. / Asta Žukaitė-Nalivaikienė ir Giedrius Leškevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Išvydę romantiškas žaviosios LNK sporto žinių vedėjos Astos Žukaitės-Nalivaikienės ir „24 valandų“ vedėjo Giedriaus Leškevičiaus nuotraukas debesyse virš Vilniaus, žmonės spėliojo: kas sieja šią porą? Šešios ryto, saulėtekis, bundantis Vilnius ir paslaptingai kylantis rūkas...

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Didelės intrigos čia nėra: Astai užsiminus, kad norėtų paskraidyti ir matydamas, kaip ji siekia savo tikslų ant ledo ar autoralyje, nusprendžiau jai pasiūlyti prisijungti prie oro balionų žemės komandos. Kas žino, gal ji dar labiau susidomės oro balionų pilotavimu? Šis užsiėmimas tikrai užrenčiantis: juk Lietuva yra tarp penkių pasaulio valstybių pagal oro balionų ir gyventojų santykį“, – pasakoja LNK laidos „24 valandos“ vedėjas, oro balionų pilotas Giedrius Leškevičius. – Šį skrydį būtų galima pavadinti „Ežiukai rūkė“. Vienas įdomesnių skrydžių: viso skrydžio metu stebėjome gražius rūkus aplink visą miestą, tačiau visuomet puikiai matėme žemę po kojomis. Leidomės iš karto už miesto, prieš pat akliną rūko sieną, kur ne tik žemės, bet ir aukštų kliūčių jau nesimatė“.

Asta labai apsidžiaugė, kai Giedrius paskambino jau kitą dieną, kai jiedu pakalbėjo apie balionus. Žinių vedėja neslepia: ketvirtą ryto keltis buvo didelis iššūkis. „Bet buvo verta, smagu pamatyti bundantį Vilnių, laviruoti balione tarp rūko. Pamažu skrendant virš sostinės buvo labai įdomu stebėti, kaip miestas tampa vis aktyvesnis ir aktyvesnis, kaip pamažu susidaro kamščiai ir didėja miesto šurmulys. Esu labai dėkinga Giedriui už nepamirštamus įspūdžius. Apskirtai esu labai laiminga prisijungusi prie LNK šeimos. Čia visi labai draugiški – net nepajutau, kaip tapau tikra komandos nare“, – šypsosi LNK sporto žinių vedėja Asta Žukaitė-Nalivaikienė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką