Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 29d. 15:18

Giedrius Savickas apie karjeros pradžią: kai nė vienas žmogus salėje nesijuokia – čia jau tragedija

Giedrius Savickas spektaklyje „Urvinis žmogus“
D.Matvejevo nuotr. / Giedrius Savickas spektaklyje „Urvinis žmogus“

Teatro, kino ir televizijos aktorius Giedrius Savickas tapo žinomas prieš gerą dešimtmetį. Daugelis jį pažįsta kaip energingą, humoro nestokojantį žmogų, kuris džiugina žiūrovus vien pasirodęs scenoje ar TV ekrane. Tačiau niekas nežino jo kitos pusės, apie kurią aktorius užsimena pokalbio metu.

„Darbų neatsisakau. Mane mato mane televizijoje, bet nemato mano kitų darbų. Važinėju po kaimelius, bibliotekas, kuriose yra organizuojami nemokami susitikimai, juose su žmonėmis diskutuojame. Jau esu apvažiavęs gal 70 kaimelių.

Su spektakliais esame turėję apie du šimtus išvykų į užsienį. Esu vaidinęs garsiausiose pasaulio scenose – pagrindiniuose teatruose Romoje, Niujorke, Australijoje. Tačiau niekas nežino, nes niekam nėra įdomu”, – prasitaria G.Savickas.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Giedrius Savickas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Giedrius Savickas

Kaip teigia pats aktorius, gyvenime jis stengiasi būti nuoširdus. Tačiau savo karjeros pradžioje jam teko susidurti ir su šiokiais tokiais sunkumais.

„Humoras yra labai asmeniškas dalykas. Apie jį net kalbėti sunku. Būna, kad salėje niekas nesijuokia, bet vienas žmogus nusijuokia. Tai reiškia – labai gerai, pataikyta.

O jei nė vienas žmogus salėje nesijuokia – čia jau tragedija. Pradžioje teko su tuo susidurti“, – prisimena aktorius G.Savickas.

Jau nuo šių metų pradžios Giedrių Savicką kiekvieną dieną galime išvysti laidoje „Kalendorius“, pranešantį žiūrovams kokia šiandien diena, kada leidžiasi saulė ir koks turi būti tos dienos receptas. Lapkričio mėnuo bus ypatingas – visą mėnesį, kiekvieną dieną, LNK žiūrovai galės išgirsti po šmaikštų anekdotą iš vedėjo lūpų, kuris neabejotinai praskaidrins niūrias dienas.

LNK stopkadras/Giedrius Savickas
LNK stopkadras/Giedrius Savickas

„Juokingiausia, kai žmogus užmiršta anekdoto galą. Kai sako, tas labai geras, bet kaip ten gale... Gyvenime pilna tų anekdotų. Man atrodo, jie iš gyvenimo. Man patinka, kai galas būna toks, kokio tikrai nesitiki.

Nors televizijoje vartoti keiksmažodžių negalime, tačiau gyvenime keiksmažodis gana svarbus anekdoto akcentas. Bet tikrai neturi būti pagrindinis dalykas. Bet jei keiksmas pagražina anekdotą, tai gerai”, – šypsosi vedėjas Giedrius Savickas.

Dar prieš startuojant laidai „Kalendorius“ Giedrius neslėpė susidomėjimo jos idėja, rašoma pranešime spaudai. Jis puikiai atsimena lapeliais plėšomą kalendorių iš vaikystės. Tada jam patikdavo stebėti, kokie tądien vardadieniai, kiek ilgėja ar trumpėja dienos ir naktys, kokie įdomūs būna patarimai bei anekdotai. Dabar jis kasdien gali tuo pasimėgauti kartu su visa Lietuva.

Laida „Kalendorius“ su Giedriumi Savicku – kiekvieną dieną per LNK televiziją.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką