Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gimtadieninė draugų staigmena Makaliui: paslaptinga kelionė į Lisaboną ir Lady Gagos šou

Rimvydas Širvinskas-Makalius
Asmeninio albumo nuotr. / Rimvydas Širvinskas-Makalius
Šaltinis: 15min
0
A A

Nors 24-eri Rimvydui Širvinskui-Makaliui suėjo lapkričio 5-ąją, keliautojo gimtadienio puota tęsiasi lig pat šiol: vaikinas džiaugiasi draugų padovanota kelione į Lisaboną, tačiau tai – ne vienintelė jį nustebinusi staigmena. Draugų siurprizą Makalius žada prisiminti visą gyvenimą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kaip reaguotumėte, jei vidury nakties jus pažadintų geriausias draugas, į rankas paduotų sukrautą lagaminą ir pasakytų, kad netrukus išskrisite nežinoma kryptimi? Būtent taip ir nutiko R.Širvinskui-Makaliui. 

Keliautojo draugai nemenkai paplušėjo, kad apie laukiančią staigmeną šis nieko nė nesuuostų, o nuotykiai jos metu sektų vienas po kito. Už viską atsakingu tapo geriausias Makaliaus draugas Andrius – į kelionę jis išskrido kartu.

Ne Paryžius, o Lisabona

„Kelionei susiruošti turėjau 19 minučių. Mane pažadino 3:40 val., pasakė, kad tuoj važiuosime į oro uostą. Visi daiktai jau buvo sukrauti už mane! Į bagažą sudėjo viską, ko galėtų reikėti kelionės metu. Net pagal dienas suskaičiavo! Tik oro uoste sužinojau, kur skrendame – įteikė bilietą į Paryžių“, – nuotykių pradžią prisimena R.Širvinskas.

Draugas Andrius jam tepasakė, kad į svečią šalį jiedu skrenda „pasiimti Makaliaus gimtadienio dovanos“. Anksčiau triskart Paryžiuje lankęsis Makalius nesipriešino – galvojo, ketvirtąkart pažįstamą miestą apžiūrės naujomis akimis. Bet nespėjo net įsižiūrėti.

„Atskridęs į Paryžių oro uoste jau dairiausi autobuso į centrą. O draugas pasakė, kad Paryžių paliksime kitam kartui – metas registruotis kitam skrydžiui. Tik prie laipinimo vartų sužinojau, kad keliausime į Lisaboną!“ – bendraudamas su Žmonės.lt džiaugsmu tryško jis.

Kodėl į Lisaboną Andrius paaiškino paprastai: juk Makalius yra sakęs, kad ten dar niekad nebuvo! 

„Turbūt pirmąkart išvykau į kelionę, kurios pats neplanavau – viskas buvo padaryta už mane. Be to, net nežinojau, kur skrendu, o ir kuriam laikui! Pradžioje jaučiausi tikrai keistai. Niekaip nesuvokiau, kaip dabar taip keliauju – juk net nežinau, kas toj mano tašėj prikrauta. O ir kada grįšim niekas nesakė...“ – juokėsi Makalius. 

 
Asmeninio albumo nuotr./Kelionės akimirka
Asmeninio albumo nuotr./Kelionės akimirka

Lisabonoje – nauji siužeto vingiai

Portugalijos sostinė Makalių ir Andrių sutiko svetingai: lepinančiais orais (dabar ten – apie +19 laipsnių), mažomis kainomis. Ištisą dieną draugai skyrė pažindinimuisi su miestu. 

„Pasivaikščiojome po miestą, o kai prieidavome prie reikiamo pamatyti objekto, gaudavau po kortelę. Joje – paaiškinimas, kas čia per vieta: seniausias tramvajus, ilgiausia gatvė, aukščiausia miesto vieta... Pietavome labai garsiame miesto restorane – „Cafe Royal“. Populiariausias jų siūlomas patiekalas – aštuonkojis su bulvytėmis. Galiu pasakyti, kad nustebino Lisabonos kainos. Pavyzdžiui, restorane gėriau šampano kokteilį už tris eurus, patiekalų galima paragauti ir už dešimt. Visa tai – garsiausiuose restoranuose. Tikrai galima pigiai praleisti laiką“, – svarsto Makalius.

Vaikščiodamas po miestą jis nė neįtarė, kad tikrieji siurprizai dar tik laukia. „Atvažiavome į prekybos centrą, už kurio – arena. Ten Andrius mane pasveikino su gimtadieniu ir įteikė bilietą į Lady Gagos koncertą. Net nežinojau, kad tądien ji koncertuos Lisabonoje! Esu didelis jos gerbėjas – buvau koncerte Vilniuje, žinau, kad dabar Europoje gastroliuoja su turu „ART Pop“. Buvau nesyk siūlęs draugams kur nors nuvažiuoti ir nueiti į koncertą, bet visi atsisakė. Dabar supratau, kodėl“, – sakė jis Žmonės.lt.

Asmeninio albumo nuotr./Kelionės akimirka
Asmeninio albumo nuotr./Kelionės akimirka

Lady Gaga pranoko viską

Ilgai mėgstamos garsenybės koncerto laukti nereikėjo – į areną draugai nuskubėjo iškart. Makalius čia neteko žado: vos įėjus jį nustebino įspūdinga koncerto scenografija, dviguba scena. „Ji driekėsi vos ne per visą stovimą sektorių. O po stikliniais takais, kuriais vaikščiojo Lady Gaga, stovėjo gerbėjai – galėjo matyti, kaip ji raitosi, guli ant grindų, daro kūlversčius“, – pasakoja.

Bilietas į Lady Gagos koncertą – viena geriausių kada nors Makaliaus gautų dovanų. „Man nepaprastai patiko jos koncertas Lietuvoje, o čia, kai dar stovėjome visai prie scenos, matėme ją iš taip arti, viskas vyko kitame mieste, buvo tiek daug žmonių, didelė arena, tiek šokėjų... Stebiuosi jos pasiruošimu! Prieš savaitę buvau Kylie Minogue koncerte Kaune, tačiau Lady Gaga jos pasirodymą visiškai „nunešė“, – tvirtina keliautojas. 

Sako, kad ir kaip gaila, bet Lady Gagos koncertas Lisabonoje su tuo šou, kurį gerbėjai matė Vilniuje, negali būti lyginamas. „Šis koncertas man pasirodė kaip jos hitų turas. Pati pirma daina buvo „Just Dance“, po to – „Paparazzi“... Gal tik trijų dainų nežinojau. Minia ošė, rėkė, dainavo kartu... Per kelias dainas jai net nereikėjo dainuoti – atsukdavo mikrofoną ir už ją dainavo publika“, – stebėjosi.

Asmeninio albumo nuotr./Lady Gagos koncertas
Asmeninio albumo nuotr./Lady Gagos koncertas

O vienas dalykas Makalių tiesiog pribloškė: „Turbūt jau visi, kas skaito spaudą, žino, kad šio turo metu ji persirenginėja tiesiog scenoje. Mane šis vaizdas nustebino. Ji nusisuko, nusirengė ir persirengė. Tie gerbėjai, kurie stovėjo šonuose, tikrai matė visus jos apvalumus. Aš nemačiau – stovėjau per vidurį. Taip ji persirengė du kartus!“

Koncerto metu Lady Gaga Makalių žavėjo ne tik dainomis, bet ir pasakojimais. O kalbėjo ji daug – apie save, gyvenimą, pasiruošimą turui, gerbėjus. 

„Ji džiaugėsi gerbėjais, kurie paskui ją skraido iš Los Andželo. Kai ji įrašinėjo albumą, šie gerbėjai tris savaites gyveno prie studijos – su palapinėm, miegmaišiais... Kiekvieną vakarą jai išėjus iš studijos klausinėdavo, ar jau įrašė, o ji sakydavo, kad nori patobulinti“, – istoriją perpasakojo Makalius.

Asmeninio albumo nuotr./Lady Gaga
Asmeninio albumo nuotr./Lady Gaga

Šiuos nepranokstamus gerbėjus Lady Gaga itin pagerbė: visi jie koncerto metu stovėjo scenoje, prie fortepijono. Iš čia stebėjo dievaitės pasirodymą, turėjo savo atskirą barą, galėjo vaišintis ir linksmintis. O šou metu garsenybė jiems skyrė dainą. 

Kaip Makalius atsidėkos draugams už tokią gimtadienio dovaną? „Galvoju, kaip dabar man suplanuoti Andriaus gimtadienį... Nes pats po šios staigmenos likau visiškai be žodžių. Štai ir dabar sėdime Lisabonos metro, kažkur važiuojame, nes turime laiko iki skrydžio. Taip, ir vėl kažkur skrisime – vėl nežinau, kur“, – juokiasi jis. 

Asmeninio albumo nuotr./Lady Gaga
Asmeninio albumo nuotr./Lady Gaga
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką