Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gimtadienio proga Sasha Song pasidovanojo neįtikėtiną dovaną

Sasha Songas
Asmeninio albumo nuotr. / Sasha Songas
Šaltinis: 15min
0
A A

Yra sakoma, kad lakštingalos negali nečiulbėti. Panašiai ir dainininkas bei muzikos kūrėjas Dima Šavrovas, geriau žinomas kaip Sasha Song Artėjančio 31-ojo gimtadienio proga muzikantas sau pasidovanojo koncertinį turą

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Sasha Song
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Sasha Song

Rugsėjo 18-ąją švęsi savo gimtadienį. Kaip jį pasitinki?

Gana ramiai ir darbingai. Pirmą kartą darau gimtadienio turą po Lietuvą. Tai bus dovana gerbėjams, o tuo pačiu ir man pačiam. Be to, tai labai geras apšilimas prieš kitais metais vyksiančius koncertus, skirtus mano 20 metų sukakčiai scenoje paminėti.

Ką tau apskritai reiškia gimimo diena?

Elementariai - pagarbą tėvams už tai, kad jie padovanojo gyvenimą.

Atlikėjo archyvo nuotr./Sasha Song
Atlikėjo archyvo nuotr./Sasha Song

Yra žmonių, kurie vengia gimtadienius švęsti. O kaip tu – dažnai juos pamini?

Kiekvienais metais vienaip ar kitaip šią šventę paminiu. Deja, retai būna progų, kada visa šeima ir giminė susitinka prie vieno stalo. Todėl per gimtadienį stengiuosi ištaisyti šią klaidą ir pakviesti visus artimuosius.

Šįmet tau sueina 31-eri. Tai daug ar mažai?

Tai yra gerai! Aš nenorėčiau grįžti į trečią savo gyvenimo dešimtį. Dabar esu daug kantresnis, įdėmiau įvertinu įvairius dalykus, mažiau kritikuoju kitus. Nesiekiu populiarumo kaip anksčiau. Dabar noriu, kad gyvenimas turėtų vertę. Juk svarbiausia yra būti laimingam!

Koks tavo gyvenime gimtadienio vakarėlis buvo išskirtiniausias ir kodėl?

Mano 20-asis jubiliejus. Tuomet draugai nupirko mano mamai bilietą į Londoną ir atskraidino pas mane į Didžiąją Britaniją. Mamos buvau nematęs 5 metus. Tai buvo geriausia dovana jubiliejaus proga vien todėl, kad draugai, žinodami mano gyvenimo istoriją, taip nustebino. Neslėpsiu: buvo daug ašarų!

Asmeninio albumo nuotr./Sasha Song
Asmeninio albumo nuotr./Sasha Song

Koks gyvenimo etapas tau buvo pats sunkiausias ir ko tada išmokai?

Man teko gyventi vienam nuo 16 metų. Mieste, kur nieko nepažinojau. 10 metų išgyvenau Londone. Sunkiausia buvo, kai neturėjau kur gyventi ir ką valgyti. Vėliau teko daug dirbti, mokėti būsto nuomą, studijuoti. Privalėjau išmokti ir suvokti dalykus, kuriuos žmonės pradeda suvokti gerokai vėliau. Tokia patirtis sustiprina charakterį ir priverčia labiau gerbti gyvenimą.

Šiais metais nusprendei savo gimimo dieną paminėti surengdamas šventinį koncertų turą, kuris rugsėjo 26 dieną prasidės Vilniuje, Lenkų kultūros namuose, o vėliau tęsis Alytuje, Klaipėdoje, Telšiuose ir Kaune. Kaip kilo tokia mintis?

Retai darau gimtadienio koncertus, nes mėgstu gimimo dienas leisti kuo privačiau. Tačiau kažkada kilo mintis daryti gimimo dienos koncertus per kiekvieną savo jubiliejų. Pernai tai nepavyko, todėl perkėliau šią idėjai metus į priekį. Tikiuosi, tai suteiks gerų emocijų gerbėjams, o tuo pačiu ir man pačiam. Beje, jau netrukus pristatysiu ir naują dainą. Taigi, artėja gražus metas.

Asmeninio albumo nuotr./Sasha Song paauglystėje
Asmeninio albumo nuotr./Sasha Song paauglystėje

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką