Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 19d. 12:11

Psicho gimtadienis – be iškilmių (nuotraukos)

Penktadienį „Brodvėjaus“ klube koncerto metu buvo paminėtas dainininko Tomo Krivicko–Psicho 35-asis gimtadienis.
Martyno Siruso/adfoto.lt nuotr. / Penktadienį „Brodvėjaus“ klube koncerto metu buvo paminėtas dainininko Tomo Krivicko–Psicho 35-asis gimtadienis.

Šį penktadienį „Brodvėjaus“ klube koncertavo grupė „Requem“. Koncerto metu buvo paminėtas dainininko Tomo Krivicko–Psicho 35-tasis gimtadienis.

Nors Psichas dažnai stebina savo išradingumu, tačiau gimtadienio šventė buvo labai kukli: jokių milžiniškų tortų, ilgų sveikinimo kalbų, o daina „Su gimimo diena“ nuskambėjo tik vieną kartą. „Aš nesureikšminu nei koncerto, nei gimtadienio. Beveik kasmet pasitaiko koncertuoti per gimtadienį, bet tai tik sutapimas,“ – teigė T. Krivickas–Psichas.

Vis dėlto atlikėjas džiaugėsi, kad jo pasveikinti susirinko artimiausi draugai ir ištikimiausi gerbėjai. Scenoje taip pat koncertavo Raminta Naujanytė, kuri muzikos pasaulyje geriau žinoma „Bjelle“ vardu. Pasveikinti Psicho taip pat atvyko dar visai nesenai savo muzikinę karjerą pradėjusi grupė „The Nominals“. Atlikėjo draugai gimtadienį švenčiantį Psichą džiugino dovanomis bei savo dainomis. Koncerto metu T.Krivickas–Psichas nevengė improvizuoti ir kelias dainas atliko su svečiais.

Gyvo garso koncerte daug dėmesio buvo skirta gana neįprastam, tokioje aplinkoje, muzikos instrumentui – violončelei. Dainininkas paaiškino, jog jų muzikiniame repertuare ji skamba gana dažnai, bet koncertuojant gyvai šis instrumentas lieka pamirštas. Todėl, pasak T. Krivicko–Psicho, šį sykį buvo bandoma įteikti „100 procentų duoklę violončelei“.

Skandalingojo atlikėjo gimtadienis nesulaukė didelio susidomėjimo, salė didžiąją laiko dalį buvo apytuštė. Pats daininkas irgi nebuvo visiškai patenkintas šiuo koncertu. Susirinkusieji tikėjosi išvysti kokią nors stulbinančią staigmeną ar netikėtą T. Krivicko–Psicho elgesį, tačiau šį kartą koncerte netikėtumų nebuvo.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

05:14
18:31
01:43

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką