Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gintaras Einikis prašo gelbėti jo šeimą nuo prakeiksmo

Gintaras Einikis
TV3 nuotr. / Gintaras Einikis
Šaltinis: 15min
0
A A

„Padėkite man, gelbėkite mano šeimą. Jaučiu, kad mus nelaimės persekioja ne šiaip sau. Kažkas mane ir Jurgitą greičiausiai prakeikė, ir net įtariu kas, tačiau nežinau, kaip elgtis šioje situacijoje“, – tokio pagalbos prašymo prieš keletą dienų sulaukė TV3 laidos „Kelionė pas šamaną“ kūrėjai. TV3 žiūrovai sužinos, kodėl į laidos redakciją ryžosi kreiptis buvęs garsus krepšininkas Gintaras Einikis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Istorija prasidėjo prieš keletą savaičių, kai laidoje aiškiaregė Vita, vos pažvelgusi į G.Einikio nuotrauką, pasakė, kad jį ir jo šeimą kažkas yra nužiūrėjęs ar net juodąja magija prakeikęs. Tai, pasak Vitos, reiškia, kad, nors ir ką šis žmogus darytų, kokių darbų imtųsi, jam vis tiek nesiseks ir jis tik risis žemyn.

Kad praeityje buvęs garsus krepšininkas ritasi į dugną, jau ne vienus metus mato visa Lietuva. Žiniasklaidoje vis pasirodo pranešimų apie tai, kaip krepšininkas išgėręs įsivelia į muštynes, kaip jo žmona kviečia policiją – vyras sukelia skandalus ir net buvo pakėlęs prieš ją ranką.

Visi yra pripratę matyti G.Einikį uždarą ir dažniausiai nusiteikusį agresyviai, tačiau laidos  kūrybinė grupė krepšininką pamatė visai kitokį – išsigandusį dėl savo šeimos ir klausantį kiekvieno aiškiaregės žodžio. „Bijau, labai bijau dėl savo šeimos – jūsų laida paskutinė mūsų viltis“, – bus atviras žinomas vyras.

TV3 nuotr./Jurgita Einikienė
TV3 nuotr./Jurgita Einikienė

Laida „Kelionė pas šamaną“ išgirdo jo pagalbos prašymą. Į Lietuvą specialiai dėl šios situacijos atvyko aiškiaregė Irina, kurios ypatingomis galiomis jau turėjo progą įsitikinti laidos žiūrovai. Po jos pirmojo pasirodymo eteryje laidos rengėjams ėmė plūsti žmonių  prašymai pasimatyti su Irina.

Irinos susitikimas su Einikiais įvyko Klaipėdoje. „Kažkas ilgai ir atkakliai siekė, kad jūs prarastumėte viską savo gyvenime – mylimus žmones, pinigus, gerą vardą“, – tokie buvo pirmieji aiškiaregės žodžiai, pamačius G.Einikį ir jo žmoną Jurgitą. Irina patvirtino aiškiaregės Vitos žodžius – kad šie žmonės greičiausiai nekalti dėl savo nesėkmingo ir skandalais apipinto gyvenimo. Kol nebus panaikintas poros prakeiksmas, ramybės jų šeimoje ir namuose nebus“, – tvirtina Irina.

Ar G.Einikis numano, kas atkakliai siekia jo ir jo artimųjų žlugimo? Ar palengvėjo praeityje garsiam krepšininkui po susitikimo su Irina? Išskirtinis „Kelionė pas šamaną“ pasakojimas – ketvirtadienį 20.00 val. per TV3.

TV3 nuotr./Gintaras Einikis ir Irina
TV3 nuotr./Gintaras Einikis ir Irina

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką