Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 10d. 13:35

Mylimąją matydamas kito glėbyje Linas Karalius nepavyduliavo

L.Karalius su G.Gurevičiūte Lietuvos pajūryje.
15min.lt nuotr. / L.Karalius su G.Gurevičiūte Lietuvos pajūryje.

Gintarė Gurevičiūtė ir buvęs Seimo narys Linas Karalius nusifilmavo populiariame prancūzų seriale jaunimui „Foudre“ (liet. „Žaibas“).

Ryškios asmenybės nelieka nepastebėtos net tolimiausiuose pasaulio kampeliuose. Vietname atostogaujantys Linas Karalius ir Gintarė Gurevičiūtė buvo pakviesti nusifilmuoti populiariame prancūzų jaunimo seriale „Foudre“, kuris rodomas net 30 pasaulio šalių. Vietname, Mui Ne kurorte filmuojamas šeštasis šio serialo sezonas, kuriame Linas epizoduose suvaidino jėgos aitvarų instruktorių, o Gintarė atliko Janny, gražuolės vilioklės ir pagrindinio herojaus Leo mylimosios, vaidmenį.

„Visada norėjau save išbandyti kaip aktorę. Geresnės progos greičiausiai likimas ir negalėjo pametėti, – prisipažįsta Gintarė. – Didžiausias sunkumas buvo kalbos barjeras. Ne paslaptis, kad prancūzai vangiai kalba angliškai, o mano prancūzų kalbos įgūdžiai taip pat labai menki. Bet kūrybinė grupė buvo tikri profesionalai, be to labai šilti žmonės. Su visais labai susidraugavome, todėl kartu leidome laiką ne tik filmavimo aikštelėje bet taip pat ir ne darbo metu. Su baltu pavydu stebėjome, kaip jie bendrauja tarpusavyje, tarsi tikra šeima. Džiaugiamės turėję galimybę tapti to dalimi. Neabejojame, kad su daugeliu iš jų liksime draugais ir ateityje.“

Ar L.Karaliui nebuvo pavydu stebėti intymias scenas, kuriose Gintarė apsimetė mylinti kitą vaikiną?

„Aktorius turi įsikūnyti į personažą ir vaidinimo metu sugebėti gyventi svetimą gyvenimą“, – atsakė pats prieš keletą metų seriale „Grybauskai“ vaidinęs Linas.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką