TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Gintarė Valaitytė ir Andrius Butkus: pričiupom! Santykių nuslėpti nepavyko! (balandžio 10 d.)

Gintarė Valaitytė ir Andrius Butkus
V.Ovadnevo nuotr. / Gintarė Valaitytė ir Andrius Butkus
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Tai turėjo būti dar vienas slaptas garsenybių romanas. Tačiau... Pramogų pasaulyje ilgai paslapčių nenuslėpsi. „Privatu!“ fotografui pavyko užfiksuoti naują garsenybių porą – šokėjus Gintarę Valaitytę ir Andrių Butkų. Taigi žinomo vyro prieš kelis mėnesius užminta mįslė apie jo simpatiją – šokėją iš pramogų pasaulio – jau įminta.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Gintarė Valaitytė.
Gimimo data, vieta: 1984 04 17, Mažeikiai. 25 m.
Šeiminė padėtis: netekėjusi; neturi vaikų.
Profesija: šokėja, choreografė; šoka ir dainuoja grupėje YVA.

Apie užsimezgusį Andriaus ir Gintarės romaną „Privatu!“ pranešė itin artimas porai šaltinis. Jis tvirtino, jog balandėliai kartu leidžia laiką ir yra beprotiškai įsimylėję. Kad šios kalbos ne iš piršto laužtos, įsitikinome A. Butkų ir G. Valaitytę užfiksavę romantiškai laiką leidžiančius pavasarėjančiame Vilniuje. Pora vienu automobiliu atvyko į sostinės senamiestį ir apsikabinusi vaikščiojo siauromis sostinės gatvelėmis. Praeiviai nepraleido pro akis įsimylėjėlių, net atsigręždavo atgal įsitikinti, ar iš tikrųjų tai Andrius ir Gintarė. Turbūt niekam nekilo abejonių dėl šiltų šokėjų vienas kitam jausmų: jie glaustėsi, mylavosi, bučiavosi...
Kelis pastaruosius mėnesius buvo galima pastebėti, kad G.Valaitytės gyvenime nestinga gerų emocijų: mergina tiesiog švyti, trykšta laime. Dabar jau aišku, kad geros nuotaikos priežastis – tai užgimę šilti jausmai A. Butkui.

Gintare, neseniai Tave su Andriumi pričiupome romantiškai laiką leidžiančius Vilniaus senamiestyje. Kas Tau šis žmogus?

Jis yra labai artimas draugas. Mes kartu leidžiame laiką, tūsinamės. Galiu pasakyti, kad jis ne tik mano, bet ir visos grupės YVA draugas. Kai iškildavo šiokių tokių bėdų, Klaipėdoje jis su mumis gyvendavo.

„Kadaise labai norėjau šokių studijos – ją turiu. Sėkmingai koncertuoju su grupe YVA – mes puikiai sutariame. Ir, žinoma, aš turiu žmogų, į kurį galiu atsiremti.“

Prieš kelis mėnesius Andrius mums prasitarė, kad turi simpatiją iš pramogų pasaulio. Mąstant logiškai, viskas sutampa – juk Tu YVOS narė...

Labai nenoriu atvirai apie viską kalbėti. Kartais ir pačiai būna juokinga skaitant žurnalus, kai poros pasakoja apie savo amžiną meilę, o paskui netrukus rašoma apie jų skyrybas. Šia tema reikia kalbėti itin atsargiai.

Ar malonu laiką leisti su Andriumi? Kaip sutariate?

Su juo labai gera. Andrius simpatiškas ir draugiškas vaikinas. Aš net juokauju, kad tapau A. Butkaus moterimi. Juk jį piršo su Aida Žiliūte, su Gabriele Martirosianaite, su Rasa Židonyte, net su Inga Valinskiene. Turbūt siautėja kažkoks A. Butkaus virusas (juokiasi)!

Viganto Ovadnevo nuotr./Gintarė Valaitytė su Andrium Butkum
Viganto Ovadnevo nuotr./Gintarė Valaitytė su Andrium Butkum

Bet savo vakarus Andrius leidžia būtent su Tavimi...

Kodėl gi ne? Tą vakarą, kai mus nufotografavote, buvo labai gražus metas. Mes pasivaikščiojome, pavakarieniavome.

Ar Andrius yra patikimas žmogus? Drąsiai su juo dalijiesi savo paslaptimis?

Žinoma! Mes daug laiko kartu praleisdavome Klaipėdoje. Tikrai artimai pakalbame, pasidalijame ir džiaugsmais, ir vargais. Pramogų pasaulyje itin lengva nudegti, nes čia apstu intrigų, apkalbų, bet Andrius yra išimtis. Apie naują mūsų grupės narę, naujus kostiumus jis jau seniai žinojo, tačiau niekam apie tai nepliurpė.

Kokios yra pačios gražiausios Andriaus savybės?

Jis yra labai draugiškas. Jei kas nors jo paprašo padėti sukurti šokiui choreografiją, pašokti, Andrius niekada neatsisako. Dėl to jis dirba naktimis, neturi savaitgalių. Viskas tik dėl geros širdies...

Tai gal pats laikas Tau jį, liaudiškai kalbant, paprotinti? Nesinori sakyti: „Skirk man daugiau laiko.“

(Juokiasi). Užtenka to laiko...

Viganto Ovadnevo nuotr./Gintarė Valaitytė
Viganto Ovadnevo nuotr./Gintarė Valaitytė

Žiniasklaidoje nuskambėjo istorija apie Tavo buvusius ne vienerius metus trukusius santykius. Ar jau išsilaižei skyrybų žaizdas?

Niekas visko nežinojo. Džiaugiuosi, kad viešai neskalbiau savo baltinių. Iš kolegės Natalijos Zvonkės patirties žinau, jog tai pavojinga ir vėliau dėl to galima gailėtis. Tiesiog pasakysiu taip – šiuo metu viskas gerai.

Per visą interviu, kai kalbėdavai apie Andrių, nuolat šypsojaisi. Tu ir taip švyti. Esi laiminga?

Andrius man kelia tik teigiamas emocijas. Aš iš tiesų jaučiuosi labai laiminga. Ir ne todėl, kad nusidažiau plaukus. Kadaise labai norėjau šokių studijos – ją turiu. Sėkmingai koncertuoju su grupe YVA – mes puikiai sutariame. Ir, žinoma, aš turiu žmogų, į kurį galiu atsiremti.

Viganto Ovadnevo nuotr./Andrius Butkus
Viganto Ovadnevo nuotr./Andrius Butkus

Andrius Butkus: nedrąsu pripažinti meilę?

Andrius, sužinojęs apie nuotraukas, kuriose jis užfiksuotas su G. Valaityte, neslėpė jaudulio. Vaikinas akcentavo, jog nėra nusiteikęs atskleisti asmeninio gyvenimo paslapčių.

Vardas, pavardė: Andrius Butkus.
Gimimo data, vieta: 1981 07 02, Kuršėnai. 28 m.
Šeiminė padėtis: nevedęs; neturi vaikų.
Profesija: šokėjas, choreografas.

„Aš nemačiau jūsų nuotraukų ir apskritai nežinau, apie ką šnekate, – kaip kirviu nukerta šokėjas. – Nenoriu kalbėti apie asmeninį gyvenimą. Tai mano reikalas, su kuo leidžiu laisvalaikį ir ką veikiu. Taip, aš pažįstu Gintarę. Mes esame seni draugai. Nenorėčiau nei patvirtinti, nei paneigti žinios apie mūsų santykius. Nemanau, kad tai turėtų būti kažkam įdomu.“
Pramogų pasaulyje įprasta, jog daug porų iš pradžių apie įsiplieskusius jausmus labai nenoriai šneka. Gal ir Andrius laikosi tokios pačios pozicijos? „Man tiesiog būtų keista kalbėti apie tai, kaip aš kažką myliu. Kam to reikia? Tai tik dviejų žmonių santykiai, į kuriuos niekam nereikia kištis. Šiuo metu galvoju, kad niekada atvirai apie tai nekalbėsiu“, – sako pašnekovas.
Pokalbio pabaigoje Andrius prasitaria, kad labai žavisi Gintare. Jis negaili draugei gražių žodžių ir komplimentų. „Gintarė yra labai simpatiška mergina. Manau, mažai yra tokių, kuriems ji nepatiktų. Turbūt dar kitaip pradėjau žiūrėti į ją, kai nusidažė plaukus. Man juk patinka ryžos moterys“, – nusikvatoja profesionalus šokėjas ir patikslina, kad pajuokavo. 
 

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką