Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 12d. 10:53

Gintarė Songailė džiaugiasi gaminti pamėgusiais sūnumis: „Pavyzdį jiems rodo tėtis“

Gintarė Songailė su sūnumi laidoje „Virtuvės istorijos“
Tomasfoto nuotr. / Gintarė Songailė su sūnumi laidoje „Virtuvės istorijos“

Kulinarinių pokalbių laidoje „Virtuvės istorijos“ prie virtuvės įrankių ir maisto gamybos stalo stojo vaikai! Azartiškoje dvikovoje susirungė krepšininko Dariaus Songailos žmona, rinkodaros specialistė Gintarė ir jų sūnus Joris. O sunkioji užduotis įvertinti, kuris iš jų dviejų gamina geriau, atiteko Jorio broliui dvyniui Herkui.

Gintarė kartu su krepšinio treneriu Dariumi Songaila augina tris sūnus, tad gyvenimas, kupinas keturių vyrų meilės, yra tikrai malonus. Tačiau Gintarė – ne tik mylinti ir mylima mama bei žmona, veikli rinkodaros specialistė, bet ir itin išvaizdi moteris. Ar vyras nepavyduliauja mylimos žmonos?

„Darius yra pasakęs – jeigu nors kartą man duosi priežastį pavydėt, aš ir pavydėsiu. Kadangi aš tikriausiai nedaviau niekad, jis ir nepavydi. Jis labai pasitiki manimi“, – TV3 laidoje atviravo Gintarė.

G. Songailė taip pat pasakojo apie kulinarinius ritualus jų šeimoje.

„Pas mus tėtis labai mėgsta gaminti. Jis dažniausiai atsakingas už pusryčius, taip pat puikiai ruošia jūros gėrybes. Kadangi berniukai dažnai mato tėtį gaminantį, tai ir jiems natūraliai kyla smalsumas išbandyti save virtuvėje“, – laidoje sakė G.Songailė.

Vaikiškas smalsumas išbandyti save virtuvėje akivaizdus ir laidoje – nors Joriui tik 3,5 metų, tačiau prie grilio jis jausis kaip tikras virtuvės šefas.

„Mano vyras yra medžiotojas, todėl su kiekvienu laimikiu dažnai pas mus ant stalo nugula įvairūs kepsniai. Vyras mėgsta stoti prie grilio, o jam kompaniją dažnai palaiko ir berniukai“, – pasakojo Gintarė, pridurdama, jog namuose grilio sezonas tęsiasi nuo ankstyvo pavasario iki pat vėlyvo rudens.

Nors Songailų dvynukai vizualiai labai panašūs, visgi Gintarė atskleidžia, kad jų charakteriai – labai skirtingi.

„Herkus yra individualistas, labai užsidaręs, mažai ką įsileidžia į vidų, vaikų darželyje dažniau būna vienas, o Joris – tikra priešingybė, jis – komandinis žaidėjas“, – apie dvynių skirtumus pasakojo jų mama.

Tačiau kurį patiekalą, gamintą mamos ar brolio Jorio, pasirinko Herkus ir kas tapo varžytuvių nugalėtoju – kulinarinėje pokalbių laidoje „Virtuvės istorijos“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:22
04:37
01:19
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką