Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 11d. 11:22

Goda Alijeva. Ar tikrai ji pasididino krūtinę? (papildyta gruodžio 11 d.)

Goda Alijeva
"Privatu" viršelis / Goda Alijeva

Pasididino grupės „69 danguje“ narė G. Alijeva krūtinę ar ne? Šis klausimas kurį laiką nedavė ramybės merginos gerbėjams, aršiai diskutavusiems apie tai, kad ir gražioji Goda pasidavė visuotinei silikoninių implantų madai. Visus taškus ant „i“ Goda sudėjo šio interviu metu.

Vardas, pavardė: Goda Alijeva.
Gimimo vieta, data: 1986 06 04, Kaunas. 24 m.
Šeiminė padėtis: ištekėjusi; vyras – krepšininkas Rolandas Alijevas (25); turi 7 mėn. dukrytę Tėją.
Pasiekimai: šoko merginų grupėje YVA; yra grupės „69 danguje“ narė.

Goda, kaip jautiesi sugrįžusi į sceną? Kaip Tave sutiko gerbėjai?

Džiaugiuosi, kad sugrįžau, kad vėl atsirado tempas, nestinga veiklos. Žmonės labai palankiai mane sutiko, jie iki šiol džiaugiasi dėl mano sugrįžimo. Koncertuodama dažnai girdžiu šaukiančius gerbėjus: „Goda, šaunuolė!“ Tai girdėdama suprantu, kad žmonėms trūko dar vienos „69 danguje“ narės. Faina, kai esi reikalinga. Tai paglosto savimeilę (šypteli).

Jau kurį laiką Tavo gerbėjai smalsavo, ar tikrai Tu pasididinai krūtinę. Netgi buvo užvirusios aršios diskusijos internete. Kaip yra iš tiesų?

Visuomenėje, liaudiškai tariant, papų operacija tapo tokiu įprastu reiškiniu, kad nieko tuo nebenustebinsi. Juk kas čia tokio, jei dar viena „69 danguje“ mergina pasididino krūtinę (juokiasi)?!
Iš tiesų, kol kas dar nesididinau krūtų, nemanau, kad reikia. Galbūt tai padarysiu po antro vaikelio.

LaDore fotostudija/Goda Alijeva
LaDore fotostudija/Goda Alijeva

Jei apie tai jau svarstai, kodėl nori atidėti šią operaciją?

Jei krūtinėje yra pieno ir dar įsodinamas implantas, tuomet ji iš viso išsipučia ir sukrinta. Manau, tokiu atveju atsiranda tik dar daugiau problemų. Kol esu jauna, nereikia žaloti savo kūno. Jei ateityje mano krūtinė manęs nebetenkins, būtinai ją pasitobulinsiu.

O gandonešių kalbos, kad Tu dar iki gimdymo pasididinai krūtinę, Tavęs neskaudino?

Tikrai ne. Mes su vyru tik pasijuokėme iš to ir supratome, kad Lietuvoje apstu žmonių, kurie mėgsta diskutuoti apie išgalvotus dalykus. Beje, Rolandas apskritai yra kategoriškai prieš krūtų didinimo operaciją. Jis už natūralų biustą (šypteli).

Kiek žinau, dar laukdamasi savo malonumui ryžaisi atvirai fotosesijai. Papasakok, dėl ko norėjai taip įsiamžinti?

Mano nėštumas buvo didžiulis įvykis tiek man, tiek Rolandui. Norėjome tai įamžinti, kad vėliau būtų ką prisiminti ir paaugusiai dukrytei pasakyti: „Štai šiame pilve tu užaugai.“ Toje fotosesijoje pozavau ir su drabužiais, ir be jų. Viskas atrodo labai subtiliai. Šias nuotraukas ketinu netrukus įsirėminti ir pasikabinti namuose.

O nebijai, kad šios nuotraukos kada nors pasirodys viešumoje ir Tau turės neigiamos įtakos?

Nemanau, kad tokių nuotraukų paviešinimas man pakenktų. Tai labai gražios ir šiltos, o ne vulgarios fotografijos. Tiesa, netikiu, kad kada nors jos pateks į viešumą...

Sklido kalbų, kad po gimdymo ryšiesi erotinei fotosesijai. Ar Tavo gerbėjai jau gali nekantrauti?

Vienoje laidoje taip tiesiog pajuokavau... Man nereikia fotografuotis nuogai. Nematau reikalo, o ir noro neturiu.

Ilgą laiką buvai tituluojama seksualiausia Lietuvos mergina. Tačiau nėštumo laikotarpiu viskas pasimiršo. Ar ketini susigrąžinti šį titulą?

Man vis vien, esu laikoma seksualiausia ar ne. Man svarbiausia mano vyro nuomonė.

Neslėpsiu, atgavusi buvusias kūno formas dabar atrodai fantastiškai. Ar daug pastangų prireikė gerokai sulieknėti?

Štai Nylka (Godos kolegė Nijolė Pareigytė – aut. past.) dažnai man sako: „Tau pasisekė, nes tu jauna.“ Jei atvirai, nieko specialiai nedariau, kad sulieknėčiau. Netgi atvirkščiai – leisdavau sau mėgautis įvairiais saldumynais. Save ramindavau: taip darau dėl to, kad pienas mano dukrytei būtų saldesnis (juokiasi).

Kiek kilogramų per nėštumą buvai priaugusi?

Gal kokius 25. Buvau tikra burbulė. Bent jau Rolandas mane taip vadino (šypteli). Tačiau dėl to tikrai nejaučiau jokio komplekso. Galbūt nemalonus jausmas buvo iš karto po gimdymo. Tuomet jaučiau diskomfortą dėl papildomų lašinukų. Laimė, mane Rolandas nuramindavo. Jam buvau graži ir putlesnė. Net dabar jis man sako, kad nejaučia esminio skirtumo – matė mane palengva stambėjančią, pamažu lieknėjančią, todėl nepatyrė jokio šoko. Rolandas mokėjo mane, kaip moterį, palaikyti. O eidama į sceną nesukau galvos, ką pamanys kiti. Mano vienintelis rūpestis buvo ir yra motinystė.

Ar kartu su Rolandu prižiūrite vaikelį, ar visas rūpestis tenka Tau?

Viską darome drauge. Kol jis treniruojasi, žaidžia ar būna išvykęs, su dukryte laiką leidžiu aš. Bet kai grįžta namo, visuomet skuba pas Tėją. Kas dažniau keliasi naktį? Žinoma, kad aš. Apskritai nemanau, jog vyras turi keltis naktį ir skubėti pas vaikelį – jam reikia išsimiegoti. Juk tėčiai negali savo vaikų pamaitinti pienuku (šypteli).

Kiek laiko dar ketini pati maitinti dukrytę?

Nežinau. Stengsiuosi maitinti kuo ilgiau. Bet natūralu, jog su laiku pienelio mažėja, nes racione atsiranda ir kitokio maisto. Štai dabar jau maitinu dukrytę įvairiomis košytėmis.

Visuomenėje, liaudiškai tariant, papų operacija tapo tokiu įprastu reiškiniu, kad nieko tuo nebenustebinsi.

Neseniai buvai išvykusi kelioms dienoms į Angliją koncertuoti. Ar labai sunku buvo be Tėjos?

Buvo žiauriai sunku. Pirmą dieną nebuvo šoko, tačiau naktį, kai negalėjau apkabinti savo mažylės, patyriau daug streso. Po to nusprendžiau, kad daugiau niekada niekur taip ilgai be dukros nevažiuosiu!

Ar mažylės gimimas Tave kaip nors pakeitė?

Dabar jaučiuosi brandesnė, atsakingesnė, padidėjo mano gyvenimo poreikiai. Tai nenupasakojama. Ir apskritai – nė vienas žmogus, neauginantis vaikų, neturi teisės komentuoti kitų tėvelių gyvenimo iki tos akimirkos, kol pats nesusilaukia savo atžalų.

O kaip pasikeitė jųdviejų su Rolandu jausmai vienas kitam?

Dabar jaučiamės tikra šeima, nes turime bendrą žmogutį, kuris mus sies visą gyvenimą. Natūralu, kad tai mus dar labiau suartino. Ir buitiniai rūpesčiai mums neapkartina gyvenimo. Be abejo, kaip ir kiekvienoje šeimoje, taip ir pas mus visko nutinka. Tačiau nedarau iš to tragedijos. Man kaip tik patinka spręsti šeimynines problemas.

Dažnai yra sakoma, kad po pirmo mažylio tėveliams greitai „užkimba“ ir kitas. Ar norėtumėte ir antro vaikelio?

Būtų labai faina! Nesikratyčiau antro vaikelio, tačiau kol kas dar reikia palaukti. Vis dėlto bus taip, kaip Dievulis duos. Labai norėčiau susilaukti sūnaus.

„Privatu“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

00:21
26:10
01:40

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką