Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 7d. 10:30

Goda Alijeva: po aistringo medaus mėnesio Bali – planai išvykti iš Lietuvos

Goda Alijeva su vyru
LNK nuotr. / Goda Alijeva su vyru

Kur dingo anksčiau mielai su žurnalistais bendravusi ir gerbėjų dėmesio nevengusi Goda Sabutytė? Kodėl jos nebematome populiariojoje LNK „Kakadu“ laidoje? Ir kas atsitiko, kad Godos beveik neįmanoma pasiekti telefonu?

Žurnalistams ir televizijos žiūrovams keista: po vasarą įvykusių paslaptingųjų vestuvių, tapusi ponia Alijeva, Goda dingo kaip į vandenį. Taigi nenuostabu, kad greitai pasklido kalbos, neva rodytis viešumoje gražiajai savo žmonai uždraudė vyras. Ir kad nenorėdama su juo pyktis Goda su visomis sąlygomis sutiko. Po ilgos tylos pagaliau prabilusi LNK laidoje „Gyvenimas pagal moteris“ dainininkė iš tokių gandų tik juokiasi. Jos dingimo priežastys buvusios kur pas paprastesnės ir nepalyginamai įdomesnės.... Viena iš jų – net dvi savaites trukusi medaus kelionė į egzotišką salą. Rolandas ir Goda Alijevai povestuvinę kelionę rinkosi dar pavasarį ir dainininkė pripažįsta, jog ginčų dėl jos kilę nemažai. Tačiau galiausiai pirmenybė atiteko Bali.

Iš aistringos kelionės grįžusios dainininkės Lietuvoje laukė visiškai naujas gyvenimas. Mat Goda įsikūrė kartu su vyro Rolando tėvais. Taigi, kaip populiarioji eterio žvaigždė sutaria su savo anyta? Ar vyro tėvų namuose ji nesijaučia svetima? Ir ar tiesa, kad jos vyras Rolandas Alijevas prasidėjus naujam krepšinio sezonui išvyks iš Lietuvos?

LNK laidoje „Gyvenimas pagal moteris“ Goda prisipažins: taip, ateityje jiedu su vyru gyvens užsienyje. Ar tai reiškia, jog jos karjera scenoje ir televizijoje – baigta? Ar iš tiesų Goda Alijeva planuoja tapti namų šeimininke? Ir ko vertos kalbos apie Alijevų šeimos pagausėjimą?

Išskirtinis susitikimas su Goda Alijeva – jau antradienį 21.00 per LNK.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką