Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 20d. 21:20

Goda Alijeva su vaikais Velykas pasitinka naujuose namuose: „Džiaugsmas įsikūrus atpirko visus sunkumus“

Goda Alijeva Velykas pasitinka naujuose namuose
Asmeninio albumo nuotr. / Goda Alijeva Velykas pasitinka naujuose namuose

Šios Velykos atlikėjai ir drabužių kūrėjai Godai Alijevai – labai ypatingos. Gražiausią pavasario šventę žinoma moteris pasitinka atvertusi naują lapą gyvenime – persikėlusi į erdvų kotedžą, apie kurį jau labai ilgai svajojo.

Velykos yra itin laukiama šventė Godos Alijevos namuose. Ją kurdama žinoma dainininkė laikosi tradicijų, kurias perėmė iš savo šeimos. Šios Velykos – ne išimtis, nors vienas esminių dalykų ir pakito – šį kartą visa šeima suvažiuos būtent į naujus atlikėjos namus, kotedžą Kaune.

„Labai smagu, kad persikraustėme į naujus namus dabar. Tai ne tik pavasariui, bet ir mums nauja pradžia“, – kalbėdama su 15min džiaugiasi atlikėja.

Rengia gražiausio margučio konkursą

Goda Alijeva pasakoja, kad jų šeimoje Velykos prasideda ganėtinai anksti – prie stalo visi susėda grįžę iš bažnyčios. Tiesa, čia egzistuoja dar viena nepakeičiama tradicija.

„Išeidami iš mišių privalome vaikams nupirkti prie bažnyčios pardavinėjamų šventinių saldainių – jų vaikai labiausiai laukia. Tuos saldainius iš savo vaikystės turbūt prisimena daugelis. Nežinau, ar šiemet su vaikais keliausime į bažnyčią, tačiau žinau, kad seneliai saldainiais pasirūpino iš anksto“, – juokiasi Goda.

Dar viena tradicija – šeštadieninis kiaušinių marginimas. Juos Goda dažo panaudodama svogūnų laiškus ir vaikų lauke pririnktas žoleles. Kiaušinius atlikėjos vaikai taip pat mėgsta puošti lipdukais, blizgučiais, spalvina net flomasteriais. Stengtis yra dėl ko, mat Velykų rytą šeima organizuoja gražiausio margučio konkursą.

Asmeninio albumo nuotr. /Goda Alijeva Velykas pasitinka naujuose namuose
Asmeninio albumo nuotr. /Goda Alijeva Velykas pasitinka naujuose namuose

„Išsirinkę gražiausią bandome margučių stiprumą, žiūrime kieno margutis ištvermingiausias. Abi švenčių dienos prabėga labai linksmai, o šiemet sugalvojome dar pasikepti ir mėsos ant grilio. Kadangi dabar turime erdvų kiemelį, norisi juo pasidžiaugti. Vaikams Velykos reiškia skanų maistą, saldumynus ir šėliones“, – šypsosi moteris.

Šventinį rytą vaikus taip pat aplanko Velykų bobutė. Dovanas ji paslapčia palieka po Velykų medžiu: „Juo vadinu pavasariškai prasiskleidusių medžių šakas, kurias dekoruojame kiaušiniais, viščiukais – tai labai gražus pavasario akcentas namuose“.

Kiekvienais metais ant švenčių stalo taip pat privalo atsidurti ir velykinis zuikis. Vis dėlto gaminti mėgstanti atlikėja sako nevengianti prieš šventes pasidairyti internete ir surasti naujų receptų: „Gaminti mėgstu ir tikrai tai darau dažnai. Šį pomėgį paveldėjau iš savo šeimos – labai skaniai gamina tiek mano mama, tiek močiutė. Būtų gėda prieš juos užsisakinėti maistą iš restorano ar pirkti paruoštą iš parduotuvės“.

Velykos naujuose namuose – didelis džiaugsmas

Atlikėja neslepia, kad šiemet prie pavasarinio džiaugsmo labai prisidėjo ir nauji namai. Ilgą laiką svajojusi apie kotedžą, moteris prieš kelis mėnesius išpildė savo seną svajonę.

„Paslaptį apie nuosavą būtą laikiau ilgai. Jį įsigijau jau prieš kurį laiką, tačiau nemačiau reikalo girtis, o ir buvau užsiėmusi kotedžo įrenginėjimo darbais. Manau, kad mano draugei Natalijai Bunkei šis mano būsto įsigijimas taip pat buvo motyvacija kuo greičiau įsigyti savo namą. Labai dėl jos džiaugiuosi“, – šypsosi Goda.

Kol kas iki galo įsikurti nepavyko, tačiau viskas būtų užtrukę kur kas ilgiau, jei ne prie kraustynių prisidėję artimieji.

„Įsikurti nėra taip paprasta, nepakanka kelių mėnesių, tai tikrai užtrunka. Tačiau čia patirties turiu, žinau, kad svarbu apsišarvoti kantrybe, nes daug dalykų nevyksta taip, kaip tikiesi.

Kraustantis labai padėjo tėtis ir mama. Greitai puolėme į talką, viską susidėjome, paskui iškraustėme. Tiesa, jautėme nuovargį, bet džiaugsmas, kraustantis į naujus namus, atperka viską“, – pripažįsta Goda.

Asmeninio albumo nuotr. /Goda Alijeva Velykas pasitinka naujuose namuose
Asmeninio albumo nuotr. /Goda Alijeva Velykas pasitinka naujuose namuose

Kotedže su dukra ir sūnumi gyvenanti Goda džiaugiasi, kad visi turi po atskirą kambarį, o šalia – ir didelis kiemas. Atlikėja sako, kad šiuo metu turi daug idėjų dėl sodo, nes jai sodininkystė yra vienas malonumas.

Atlikėja pasakoja jau spėjusi susipažinti su kaimynais ir džiaugiasi, kad su visais sekasi sutarti puikiai: „Kai kurie kaimynai man parašė sveikinimo žinutes – jie džiaugėsi, kad apsigyvenau jų kaimynystėje“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

20:17
01:09
02:13

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką