Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 23d. 10:30

Grandiozinės Nijolės Narmontaitės Kalėdos – linksmame draugų būryje

Nijolė Narmontaitė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Nijolė Narmontaitė

Aktorė Nijolė Narmontaitė (52 m.) teigia Kalėdas visuomet leidžianti išradingai – didžiulėje draugų kompanijoje, prie skanumynais lūžtančio stalo ir su nuotaikingomis vakaro užduotimis. Naujuosius metus aktorė paprastai pasitikdavo dirbdama, tačiau šio įpročio moteris tikina norinti atsisakyti.

Kalėdos – metų renginys

Kūčias aktorė dažniausiai praleidžia su vaikais ir vyru, o atšvęsti Kalėdų moteris vyksta pas draugus į Dzūkijoje esantį kaimą, kuriame vasarą visa kompanija paprastai žvejoja.

„Žiemą ten važiuojame tada, kai iškrenta sniego ir nebūna darbų. Susirenka maždaug 20–30 žmonių. Labai išradingai leidžiame vakarus – paruošiame po kalėdinį numerį. Užduotys būna labai įvairios, pavyzdžiui, įžymios pasaulio poros. Būna ir laisva tema, kuomet gali pasireikšti kiekvieno vakaro dalyvio vaizduotė – gali būti parengta daina, šokis, burtas. Tai tikras metų renginys – visa mūsų kompanija jam ypač ruošiamės visus metus. Aš visados tų Kalėdų ir to renginio labai laukiu“, – patikino N.Narmontaitė.

Visada sau kartoju, kad visų pinigų neuždirbsiu – tą dieną svarbu pailsėti ir pabūti su brangiu žmogumi.

Pamalonina silke ir pyragais

Aktorės tikinimu, į sodybą besirenkanti kompanija būtinai atsiveža savo patiekalus. N.Narmontaitė jau kelerius metus bičiulius pamalonina savo keptais pyragais ir kelių rūšių patiekalais iš silkės.

„Darome didžiulį, grandiozinį balių. Kaskart esu prašoma atsivežti savo firminės silkės. Vieną gaminu su džiovintais grybais, keptais svogūnais ir riešutais, o kitą darau su su graikiniais riešutais, razinomis ir morkomis. Visi reikalauja šių patiekalų, nes sako, kad kai patys bando pagaminti, taip skaniai nepavyksta. Visada atsivežu du pyragus. Visi taip pat pageidauja mano obuolinio-citrininio pyrago, kuris yra labai lengvas ir labai tinka antrąjį Kalėdų rytą“, – pasakojo N.Narmontaitė.

„Visų pinigų neuždirbsiu“

Paklausta apie pačius įspūdingiausius Naujuosius metus, moteris prisiminė Australiją, kurioje šią šventę paminėjo prieš dvejus metus.

„Australijoje būna patys gražiausi fejerverkai. Tuomet Lietuvos vardo 1000-mečio proga mano vyras plaukė aplink pasaulį, todėl Naujuosius sutikome plaukdami „Ambersail“ laivu, gerdami specialų tūkstantmečio šampaną. Naujųjų metų šventė prasidėjo vakaru, kuriame dalyvavo ir didžiulis būrys Australijos lietuvių. Mums buvo sunku ištrūkti iš to būrio, nes visi troško pačiupinėti buriuotojus. Kuo skubiau lėkėme į laivą, kad pasižiūrėtume tuos fejerverkus“, – prisiminė N.Narmontaitė.

Moteris teigia, kad per Naujuosius metus anksčiau visados dirbdavo, tačiau ateityje planuoja šio įpročio atsisakyti.

„Dažniausiai man Naujieji metai būna darbingi. Pernai, bičiulių prašymu, vedžiau net du didžiulius renginius. Tai kažkas baisaus, kai žinau, kad mano brangus žmogus negali švęsti, nes aš turiu darbuotis. Aš sau daviau žodį, kad per Naujuosius nebedirbsiu. Visada sau kartoju, kad visų pinigų neuždirbsiu – tą dieną svarbu pailsėti ir pabūti su brangiu žmogumi“, – įsitikinusi ji.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką