Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Grasinimų susidoroti sulaukęs Kirosas Hadgu: noriu, kad policija ką nors darytų

Lanksčiausias pasaulio žmogus Kiros Hadgu
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Lanksčiausias pasaulio žmogus K.Hadgu
Šaltinis: 15min
0
A A

Lankstusis etiopas, buvęs projekto „2 minutės šlovės“ dalyvis Kirosas Hadgu antradienį sulaukė grasinimų susidoroti ir nedelsdamas suskubo kreiptis į policiją.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Man pasidarė nejauku ir pavojinga gyventi, nes dėl 100 tūkstančių litų gali nušauti žmogų. Aš nenoriu atsidurti ligoninėje, noriu, kad policija ką nors darytų“, – trečiadienį portalui 15min.lt sakė cirko artistas, lanksčiausiu žmogumi pasaulyje tituluojamas 24 metų K.Hadgu.

Kirosas teigia, kad jam grasino vienas renginių organizavimo įmonės „Inshow“ darbuotojas. Nuo praėjusių metų pabaigos su šios įmonės atstovu Aliumi Karablikovu tęsiasi K.Hadgu ginčai, kuriuos šiuo metu nagrinėja teisėsaugos pareigūnai. Kirosas teigia, kad A.Karablikovas jį apgavo ir nesumoka už kartu organizuota renginį, o „Inshow“ atstovas etiopą kaltina nevykdžius sutartyje numatytų įsipareigojimų.

Trečiadienį vaikinas vyko į policijos komisariatą duoti parodymų. Kirosas teigė, kad jam buvo grasinta du kartus. Iš pradžių vaikinui paskambino nepažįstamas žmogus, pasiūlė dalyvauti viename renginyje ir susitikti aptarti pasiūlymo. Nieko blogo neįtardamas K.Hadgu su minėtu asmeniu susitiko vienoje kavinėje.

„Aš buvau tą žmogų matęs, tik neprisimenu jo vardo. Kavinėje jis užtruko dvi minutes, net arbatos neužsisakė. Jis man sakė: „Žinau, kad tavo leidimas gyventi Lietuvoje baigsis kito mėnesio 28 dieną, ir, jeigu nepaliksi mūsų ramybėje, mes padarysime, kad tau nepratęstų leidimo“, – grasinimą citavo cirko akrobatas. Kirosas teigė, kad tas žmogus grasino sukompromituoti visiems paskelbdamas, esą K.Hadgu yra narkotikų platintojas.

Jis man sakė: „Jei nepaliksi mūsų ramybėje, aš tave nuimsiu, aš tau kojas sulaužysiu.“ Jie žino, kur aš gyvenu, man yra labai nesaugu.

„Aš esu verslininkas, ne narkotikų dyleris. Iš kur jis tokią nesąmonę ištraukė? Jei tuo užsiimčiau, aš tikrai pas policininkus neičiau“, – piktinosi K.Hadgu.

Praėjus kelioms valandoms Kirosas teigia vėl sulaukęs grasinimų iš jam paskambinusio to paties žmogaus.

„Po pietų jis vėl man skambino, šalia buvo draugų ir jie viską girdėjo. Jis man sakė: „Jei nepaliksi mūsų ramybėje, aš tave nuimsiu, aš tau kojas sulaužysiu.“ Jie žino, kur aš gyvenu, man yra labai nesaugu", – sakė savo verslą Lietuvoje kuriantis etiopas.

Vaikinas teigė turintis šio pokalbio įrašą ir jį ketinantis panaudoti kaip įrodymą teisme.

K.Hadgu su savo advokatu kreipėsi į teisėsaugos pareigūnus, šiuo metu vyksta ikiteisminis tyrimas dėl įmonės „Inshow“ veiklos. K.Hadgu teigia sužinojęs, kad šią savaitę bus areštuojamas įmonės turtas.

Praėjusių metų pabaigoje K.Hadgu prisidėjo prie Kinijos imperatoriškojo cirko pasirodymų organizavimo Lietuvoje, jam buvo pažadėta leisti pasirodyti renginių programoje. Kirosas teigia, kad paskutinę akimirką buvo sulaužyta sutartis, jam neleista pasirodyti renginiuose ir nesumokėti uždirbti pinigai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Kiros Hadgu
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką