Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 28d. 14:37

Greičiau duokit knygą apie Radži!!! (KONFERENCIJA)

Knygos apie Radži viršelio fragmentas
Leidyklos „Laisvos valandos“ nuotr. / Knygos apie Radži viršelio fragmentas.

Naujienų portalo 15min.lt skaitytojus kviečiame į susitikimą su populiariuoju dainininku Radži. Dar iki vasario 14-osios, Šv. Valentino dienos, kai garsenybė švęs 22-ąjį gimtadienį, leidykla „Laisvos valandos“ dainininko gerbėjus žada pradžiuginti biografiniais faktais paremtu žurnalistiniu romanu apie mylimą atlikėją.

Radži vasario 10 dieną, 15 valandą ketina atvykti į 15min.lt redakciją ir interaktyviai pabendrauti su visais jam klausimų uždavusiais žmonėmis.

Klausimus Radži siųskite jau dabar adresu: 15min@15min.lt

Naujienų portalą 15min.lt ir visų taip mylimo dainininko Radži gerbėjus pasiekė pribloškiama naujiena. Radži gyvenimo istorija jau išguldyta biografijos faktais paremtos knygos puslapiuose. Leidyklos „Laisvos valandos“ atstovai žada, kad knyga dienos šviesą išvys jau po kelių savaičių.

15min.lt pavyko sužinoti, kad dar iki Šv.Valentino dienos, kai dainininkas švęs savo gimtadienį, knyga „Radži. Likimas nepajėgė manęs nuskriausti“ pasirodys knygynuose. Leidyklos atstovai kalba, kad knyga jau atspausdinta, tačiau dar liko suderinti keletą svarbių dalykų ir skaitytojai galės džiaugtis žurnalistiniu romanu.

Autorė Katrina Zeiter detalių apie žurnalistinį romaną neatskleidė ir pasiūlė sulaukti knygos bei ją perskaityti.

15min.lt pavyko susisiekti su garsenybe ir išgirsti jo paties mintis apie knygą. Pasiteiravome, kaip dainininkas vertina autobiografiją ir ar nesijaučia pamalonintas tokio dėmesio.

„Normaliai reaguoju dėl knygos, nesu jaunas“, – kalbėjo Radži.Radži: Tam tikrų faktų iš savo gyvenimo niekada nepamiršiu, nes tai – neužmirštama.

Dainininkas tikino nežinąs, kodėl knyga parašyta būtent apie jį, o ne apie kitus populiarius Lietuvos dainininkus.

Garsenybė pasakojo, kad nebuvo sudėtinga bendradarbiauti su autore K.Zeiter ir smulkiai papasakoti savo gyvenimo kelią. „Buvo lengva papasakoti savo gyvenimo istoriją. Tam tikrų faktų iš savo gyvenimo niekada nepamiršiu, nes tai – neužmirštama.

Tačiau tai ne tas pats, kaip padainuoti „kultūrkėj“. Žmogus su savo komanda (knygos autorė – aut. past.) dirbo labai sunkų darbą. Sprendė, kaip tinkamai sudėlioti nuotraukas. Esu patenkintas. Apie mane buvo filmas, o dabar bus ir knyga“, – džiaugėsi Radži.

Ištrauka iš „Radži. Likimas nepajėgė manęs nuskriausti"

...Kai žarna žarną imdavo ryti taip, kad pradėdavome sienomis lipti, sėlindavome į virtuvę. Ooo, kad jūs žinotumėte, koks lobis ten būdavo! Ant stalo visuomet stovėdavo dubuo su padžiūvusia duona. Griebdavome po keletą kriaukšlių, iš čiaupo prisileisdavome vandens ir baliavodavome. Sudžiūvusios duonos, ištirpusios vandeny, skonis, mmm... Nepakartojamas...

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką