Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Greta Lebedeva Egipte atsisakė dalyvauti gražuolės rinkimuose, o Aleksandras Kazakevičius dainavo karaokė

Greta Lebedeva ir Aleksandras Kazakevičius
Asmeninio albumo nuotr. / Greta Lebedeva ir Aleksandras Kazakevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Grupės „Kitokios“ narė Greta Lebedeva ir olimpietis imtynininkas Aleksandras Kazakevičius pirmąsias atostogas drauge praleido Egipte, Hurgadoje. Šiuo metu tarp garsenybių itin populiarus kraštas porai paliko didelį įspūdį, namo į Vilnių jiedu grįžo pailsėję, atsigavę ir įdegę.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Į Egiptą G.Lebedeva ir A.Kazakevičius išvyko praėjusį antradienį, ten praleido savaitę. „Atostogas suplanavome ekspromtu – skrydžio bilietus nusipirkome likus vos kelioms dienoms iki kelionės“, – Žmonės.lt pasakoja Greta. Pora į svečią kraštą išvyko drauge su keturiais draugais – atsipalaiduoti nusprendė su kompanija. Visi jie apsistojo prabangiame 5 žvaigždučių viešbutyje.

„Pailsėjom, pasitūsinom, smagiai praleidom laiką. Ką daugiau ten ir veikti? Saulė, pliažas, baseinas, skanus maistas...“ – taip savo atostogas apibūdina G.Lebedeva. Egipte ji lankėsi pirmą kartą, o Aleksandras čia yra buvęs ir anksčiau.

Daugiausia laiko pora ir kompanija praleido viešbučio teritorijoje – juk ten nieko nestinga: ir baseinas, ir jūra šalia, saulė nenustojo kepinti. Gretos ir Aleksandro nesudomino vietinių siūlytos pramogos. „Į miestą nevažiavome, nors mums ir siūlė važiuoti į Hurgados centrą, aplankyti naktinius klubus. Atsisakėme, nes norėjome pasibūti kartu kompanijoje, o ne kažkur su užsieniečiais trintis. Vienas draugas buvo išvažiavęs panardyti. Mes irgi galvojome, gal verta, planavome. Tik vėliau prisibijojome visokių ryklių“, – juokiasi Greta.

Asmeninio albumo nuotr./Greta Lebedeva
Asmeninio albumo nuotr./Greta Lebedeva

Užtat linksmybių nestigo viešbutyje. „Kiekvieną vakarą mus stebino animatoriai – pristatydavo vis naują programą. Vieną vakarą buvo renkama gražiausia viešbučio mergina. Mane labai kvietė dalyvauti rinkimuose – prisiekinėjo, kad tikrai nugalėsiu, laimėsiu pirmą vietą. Bet aš nenorėjau lipti į sceną – juk ką ten maivysiuos“, – svarstė G.Lebedeva.

Vietoje Gretos į sceną užlipo Aleksandras. Jis žiūrovams atskleidė savo vokalines galimybes ir dalyvavo karaokė: „Labai smagu buvo žiūrėti, kaip mūsų kompanijos vyrai ėjo dainuoti. Aleksandras buvo pagrindinis dainininkas! Vyrai dainavo kažkokią rusišką dainą ir jiems puikiai sekėsi – sulaukė daug publikos palaikymo, ypač iš lietuvių.“

Asmeninio albumo nuotr./Aleksandras Kazakevičius
Asmeninio albumo nuotr./Aleksandras Kazakevičius

Anot Gretos, daugiausia viešbutyje apsistojo rusų ir lietuvių. Tautiečių dėmesio porai nestigo. „Buvo priėję – atpažindavo mus, pakalbindavo, sakė, kad labai malonu atostogauti drauge“, – džiaugiasi Greta. 

Traukė ji ir vietinių žvilgsnius – juk egiptiečiai mėgsta pagirti gražias moteris: „Dėmesio iš vietinių vyrų sulaukiau labai daug. Žinoma, kai šalia būdavo Aleksandras, egiptiečiai susilaikydavo. Bet tik jam nuėjus imdavo žerti komplimentus, girti, tiesiog atakuoti.“

Asmeninio albumo nuotr./Greta Lebedeva
Asmeninio albumo nuotr./Greta Lebedeva

Žinodama, kad dažnas apsilankęs Egipte sunegaluoja dėl čia paragauto maisto, G.Lebedeva nutarė saugotis: nei ji, nei Aleksandras neragavo nepažįstamų patiekalų ir stengėsi skanauti tik tą maistą, kurį gali rasti ir Lietuvoje.

„Stengėmės nieko išskirtinio nevalgyti – juk labai dažnai žmonės ten apsinuodija. Mieliau valgėme tai, ką žinome – vištieną, jūros gėrybes. Pavalgiau ir visokių bulvyčių – leidau sau pasilepinti. Užtat dabar reikia grįžti prie sporto“, – pasakoja Greta. 

Asmeninio albumo nuotr./Gretos Lebedevos atostogų Egipte akimirka
Asmeninio albumo nuotr./Gretos Lebedevos atostogų Egipte akimirka

Pora parsivežė lauktuvių, suvenyrų: „Parsivežėme, pavyzdžiui, iš smėlio padarytų paveikslų. Norėjome įsigyti papirusų – jie juk Egipte labai populiarūs. Tačiau namuose vieną papirusą jau turime – Aleksandras anksčiau parvežė iš Egipto, todėl šįkart nebeįsigijome.“

Kur G.Lebedeva ir A.Kazakevičius norėtų atostogauti kitąkart? „Man patinka ten, kur karšta. Nesvarbu, ar tai Turkija, Egiptas... Kitą kelionę planuojame pažintinę – gal išvyksime į kokį Tailandą?“ – sakė Greta. 

Asmeninio albumo nuotr./Greta Lebedeva ir Aleksandras Kazakevičius
Asmeninio albumo nuotr./Greta Lebedeva ir Aleksandras Kazakevičius

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką