Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 3d. 18:09

Greta Šapkaitė: apsinuoginti galiu tik dėl kilnių tikslų

Greta Šapkaitė-Valuckienė
Asmeninio archyv. nuotr. / Greta Šapkaitė-Valuckienė

Politikės karjeros savivaldybių rinkimuose siekianti verslininkė, buvusi TV laidų vedėja Greta Šapkaitė–Valuckienė, prieš daugiau kaip dešimtmetį debiutavo ir kaip aktorė garsaus režisieriaus Šarūno Barto vaidybiniame filme „Namai“, kuris buvo pristatytas Kanų filmų festivalio programoje „Ypatingas žvilgsnis“.

Išplatintame pranešime spaudau teigiama, kad iki šiol G. Šapkaitės–Valuckienės vaidmuo šiame filme nebuvo minimas jokiame kontekste ir tik šiomis dienomis, artėjant kandidatų į savivaldybes registracijos pabaigai, filmo epizodai su apsinuoginusia G. Šapkaite–Valuckiene pasirodė viename tinklaraštyje, o geltono atspalvio vienos komercinės televizijos laida iš to bando sukelti skandalą.

„Man didelė garbė, kad buvau pakviesta filmuotis tokio iškilaus režisieriaus filme, – sako G. Šapkaitė–Valuckienė. – Jei kas bando iš Š. Barto meninės raiškos sukelti nesveiką ažiotažą, tai tik tų žmonių problema. Galbūt jie ir į S. Botticelli „Veneros gimimą“ žiūri kaip į pornografiją“. G. Šapkaitė–Valuckienė prisimena, kad vaidyba domėjosi nuo mokyklos laikų, kai sostinės S. Nėries gimnazijoje lankė dramos būrelį. „Vaidmuo Š. Barto filme „Namai“ – ne vienintelis, prieš penketą metų esu nusifilmavusi Lietuvoje filmuotame vokiečių režisieriaus Floriano Baxmeyerio nuotykių filme „Tamplierių kraujas“, taip pat – įvairiose Lietuvos ir užsienio bendrovių produktų reklamose“, – sako būsimoji politikė.

G. Šapkaitė–Valuckienė teigia, kad dabar, sukaupusi profesinės ir pilietinės patirties, ji galėtų apsinuoginti tik dėl kilnių tikslų. „Taip pasielgčiau, jei žinočiau, kad tik tokiu būdu atkreipsiu visuomenės dėmesį telkiant jėgas gelbėti kažkieno sveikatą ar gyvybę, kai reikia naudoti bet kokias, net ir kraštutines priemones“, – sako ji.

G. Šapkaitė–Valuckienė kandidatuoja į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą socialdemokratų partijos sąraše.

Temos: 1 Greta Šapkaitė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką