Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 4d. 09:15

Gretos ir Aleksandro Kazakevičių atostogos pajūryje: šeimos idilė netrukdė romantiškam laikui

Gretos Lebedevos ir Aleksandro Kazakevičiaus šeima
Asmeninio albumo nuotr. / Gretos Lebedevos ir Aleksandro Kazakevičiaus šeima

Ne paslaptis, kad šiais metais Lietuvos pajūris tapo šios vasaros pažiba – čia renkasi bene visi. Tad pasimėgauti vasaros malonumais nepraleido progos ir asmeninė sporto trenerė Greta Lebedeva-Kazakevič su imtynininku Aleksandru Kazakevičiumi bei jųdviejų sūnumi Eldaru. Pasirodo, kaip 15min pasakojo Greta, šeima prie jūros vyksta kasmet, o didžiausią lagaminą susikrauna sūnus.

Prieš kelias dienas Gretos Lebedevos socialiniuose tinkluose pasipylė kaitinančiomis nuotraukos iš lietuvių pamėgto pajūrio miesto – Palangos. Kartu su žinoma asmenine trenere atostogauti išvyko ir sutuoktinis Aleksandras Kazakevičius su sūnumi Eldaru.

„Kiekvienais metais važiuojame prie jūros. Šie metai – ne išimtis. Vėl atkeliavome trumpų atostogų į pajūrį. Na, o po pajūrio dar savaitėlei išvykome į Anykščius“, – 15min pasakoja moteris.

Ši kelionė prieš dvejus metus gimusiam Eldarui nėra pirma. Mažylis praeitais metais spėjo aplankyti visų mėgstamą Turkiją, o ir Lietuvos pajūris jam ne naujiena: „Ne. Kelionė Eldarui tikrai ne pirma. Esame jau buvę ir užsienyje, ir Lietuvos pajūryje.“

Asmeninio albumo nuotr./Gretos Lebedevos ir Aleksandro Kazakevičiaus šeima
Asmeninio albumo nuotr./Gretos Lebedevos ir Aleksandro Kazakevičiaus šeima

Pasiteiravus, ar tokiose šeimyninėse kelionėse nekyla įvairiausių sunkumų, Greta juokiasi, kad vienintelis sunkus dalykas – išvykos daiktai. O daugiausiai jų vežasi ne ji ir ne Aleksandras, o jų sūnus Eldaras.

„Na, sunkumai nebent tokie, kad turime imti daug daiktų. Mažojo poilsiautojo lagaminas didžiausias. Ir, žinoma, imame jo žaisliukus, kėdutę, puoduką ir pan. Tad mašinos bagažinė pilnutėlė“, – šypsosi G.Lebedeva.

Ji pabrėžia, kad atsiradus sūnui atostogos nepakito, atsirado tik daugiau daiktų bei mažyliui skiriamos priežiūros. Prieš pat išvyką šeima pradėjo didesnį dėmesį skirti ir planavimui: „Viską reikia susiplanuoti, nes Eldaras dar mažas. Tad dieną suplanuojame taip, kad būtų komfortiška ir patogu jam – valgymai, pietų miegas ir pan.“

Nepaisant to, kad sutuoktiniai atostogų metu turi akylai stebėti ir rūpintis savo pirmagimiu, tačiau net ir būdami trise nepamiršta praleisti romantiško laiko. Tai galima pastebėti ir iš žavių nuotraukų, kuriomis Greta ir Aleksandras pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Mes visada romantiškai leidžiame laiką! Net ir su vaiku. Kai viską apmąstai ir susiplanuoji, tai ir romantika niekur nedingsta“, – šypteli Greta.

Ji tikina, kad ir ši kelionė tikrai dar ne paskutinė. Po pajūrio šeima nuvyko į Anykščius, o iš ten galvoja ir apie kitas keliones: „Dar tikrai keliausime! Šiuo metu dar esame Anykščiuose, tačiau tikrai važiuosime į kaimyninę šalį, į pajūrį.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką