Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Grigaičio gimtadienyje – kruviną užpuolimą menanti dovana (nuotraukos)

Žilvinas Grigaitis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Į Ž.Grigaičio gimtadienį susirinko būrys svečių.
Šaltinis: 15min
0
A A

„Žilvinai, mes mylime tave!“ – sekmadienio popietę aidėjo „Vilniaus vartų“ galerijoje, kur artimos bičiulės ir ištikimi draugai su gimtadieniu sveikino charizmatiškąjį verslininką Žilviną Grigaitį. Kaip visada jaunatviškas ir energingas jubiliatas, svečius kviesdamas švęsti ne tiek jo dienos, kiek gero oro už lango, parodė ir netikėtą dovaną, kuri jam primena vieną juodžiausių gyvenimo dienų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Įėjus į jau tradicine Ž.Grigaičio gimtadienių šventimo vieta tapusią „Vartų“ galeriją, svečius pasitiko ant juodo fortepijono stilingai išdėliotos vaišės – įvairūs sūriai ir rožinis vynas, prie palangės stabtelėdavo šokolado mėgėjai, o gretimoje salėje laukė desertas ir karštieji gėrimai. Susirinkusiųjų paragintas, Ž.Grigaitis prisėdo prie fortepijono ir pabandė jį panaudoti pagal paskirtį – tačiau netrukus prapliupo juokais. Nors vaikystėje mokėsi juo groti, dabar, tikino jau nieko neprisimenantis.

Šiuo kaklaraiščiu ryšėjau tą dieną, kada buvau užpultas. Nors tai liūdna, tačiau taip pat ir gražu – šis kaklaraištis įėjo į istoriją.Sekmadienio popietę praleisti ryškios asmenybės draugijoje panoro daug žavių ir ne mažiau garsių ponių bei ponų: bučiniais ir gėlėmis jubiliatą apdalijo „Kino pavasario“ direktorė Vida Ramaškienė, žurnalistė Lolita Sutkaitienė, buvusi manekenė, „Modilinos“ vadovė Jolanta Sadauskienė, Birutė ir Rimtautas Vizgirdos, stilistas Mantas Petruškevičius ir kiti. Pavėlavusi gimtadienio šventėje pasirodė ir Asta Valentaitė.

Žaismingos dvasios popietei suteikė jauna Skomanto Janonio ir Daivos Urbonavičiūtės šeimyna, pasirodžiusi su savo mažuoju sūneliu Antanu Pranciškumi. Visus praeities šešėlius nugynę į praeitį, sutuoktiniai vienas kitam rodė šiltus jausmus ir kartu džiaugėsi aplinkui vaikštinėjančiu sūnumi.

Nors jubiliatas gavo įvairių dovanų, daugiausia įvairių jo jausmų sužadino draugės menininkės paveikslas.

„Gavau dovanų Jūratės Rekevičiūtės paveikslą su pavaizduotu jame kaklaraiščiu. Jis susijęs su liūdna mano gyvenimo istorija. Šiuo kaklaraiščiu ryšėjau tą dieną, kada buvau užpultas. Nors tai liūdna, tačiau taip pat ir gražu – šis kaklaraištis įėjo į istoriją“, – susirinkusiesiems originalią dovaną pristatė šventės kaltininkas.

Dėkodamas už parodytą dėmesį, Ž.Grigaitis išdavė, kad kitais metais ši šventė gali nepasikartoti.

„Ačiū visiems, kad atėjote. Švęskime ne mano gimtadienį, o gerą orą už lango! – visus kvietė Ž.Grigaitis ir išdavė ateities planus: – Nežinau, ar kitąmet pavyks vėl visus čia pakviesti, nes planuoju kelionę aplink pasaulį. Gali būti, kad per savo gimtadienį kitais metais Lietuvoje nebūsiu.“

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką