Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 3d. 11:24

Grupė „MaNNazz“ kviečia į išskirtinį pasirodymą Šv. Kotrynos bažnyčioje

„MaNNazz“
Vido Černiausko nuotr. / „MaNNazz“

Jau birželio 5d. Šv. Kotrynos bažnyčią užlies magiškos muzikos garsai. Šioje sakralinėje erdvėje, pirmą kartą savo pasirodymą surengs Eurovizijos atrankų dalyviai – grupė „MaNNazz“. Bažnyčios aura idealiai tinka „MaNNazz“ muzikai – ne vienas grupės kūrinys neša paslėptą žinutę, o ir pati grupės lyderė K.Kielaitė-Sienkievič daug kalba apie tikėjimą.

Muzikantai net neabejoja, kad Šv. Kotrynos bažnyčioje puikiai suskambės tiek lyriški, tiek ir ekspresyvūs, pajudėti kviečiantys grupės kūriniai. Koncerte grupei talkins ir visiems pažįstami muzikantai klavišininkas Mindaugas Balčiūnas, grojantis kartu su Marijonu Mikutavičiumi, Lilu ir Innomine bei daugeliu kitų garsių Lietuvos atlikėjų, gitaristas Rytis Taraila, grojęs su „Skamp“, „Saulės Kliošu“, „ŽAS“, vienas iš grupės „Makchu Pikchu“ įkūrėjų, taip pat pritariančioji vokalistė Monika Austytė.

Vido Černiausko nuotr./„MaNNazz“
Vido Černiausko nuotr./„MaNNazz“

Be abejo, visame procese dalyvaus ir mūsų prodiuseris Dominykas Zalieckas – be jo talento nebūtų ir „MaNNazz“ dainų, arba jos būtų visai kitokios, tikrai galiu jį vadinti muzikos bendraautoriumi arba tiesiog garsų genijumi“, – apie artėjantį koncertą pasakojo K.Kielaitė-Sienkievič.

Vakaro metu scenoje bus galima išvysti ir nemažai kviestinių svečių, kurie savo pasirodymais paįvairins muzikinę programą.

„Didžiausia dovana yra tai, kad koncerto metu pasirodys man labai brangūs kolegos: pianistas Rytas Lingė, su kuriuo atliksime keletą kūrinių iš neseniai pristatytos programos „Iš gelmės į gelmę“, taip pat prie mūsų prisijungs Kristinos Žaldokaitės gospelo choras ir violončelės virtuozė Elena Daunytė, kurią dauguma turbūt prisimena iš Andriaus Mamontovo koncerto su orkestru.

Vido Černiausko nuotr./„MaNNazz“
Vido Černiausko nuotr./„MaNNazz“

Koncerte galima bus naujai išgirsti grupės „MaNNazz“ dainas, o taip pat ir neseniai pristatytą lietuvišką singlą „Aš nežinau ką padarei“. Atlikėjai labai džiaugiasi bendradarbiavimu su prodiuserine kompanija „Arts Libera International“, kuri yra šio koncerto iniciatorius ir organizatorius.

Kviečiame apsilankyti grupės „MaNNazz“ koncerte Dykumos Aukštumos birželio 5 d. 19 val. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje. Bilietus galima įsigyti TIKETA.LT

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:17
01:11
04:05

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką