Dabar populiaru
Publikuota: 2021 birželio 15d. 19:54

Grupės „ba.“ vokalistas B.Aleksandravičius: „Aš nemoku rašyti laimingų dainų“

Laidoje „Kitas kampas: su asmenybėmis“ pokalbiui su Audriumi Bružu prisėdo muzikantas Benas Aleksandravičius, geriau visiems pažįstamas kaip roko grupės „ba.“ įkūrėjas ir vokalistas. Grupė „ba.“ skaičiuoja jau dešimtmetį ir, anot Beno, ateis ta diena, kai jis visus grupės išgyvenimus sudės į knygą.

„Jeigu aš pradėčiau viską pasakoti dabar, manau, mane greitai sunaikintų. Aš vis dar santūriai laikausi“, – juokiasi B.Aleksandravičius.

Pokalbiui pakrypus apie muziką ir jos kūrimą, Benas prisipažino, kad nuo pat pradžių savo tekstuose palikdavo nemažai vietos interpretacijoms.

„Tekstų rašymas yra savęs išliejimas ant lapo. Ne visada nori, kad žmogus tave labai gerai pažintų nepažinodamas asmeniškai. Ankščiau aš labai mėgdavau rašyti taip, kad, pavyzdžiui, parašai aštuonias eilutes, o keturias ištrini ir sutrauki tekstą, jog žmogus tarp eilučių sugalvotų savo reikšmes, – sako „ba.“ vokalistas. – Man patinka, kai žmonės albumo perklausymui skiria daug laiko, nes jo sukūrimui mes irgi jo skiriame labai daug“.

Meilė – svarbiausias jo kūrybinis variklis, vis tik dauguma dainų yra gimusios kančioje.

„Aš nemoku rašyti laimingų dainų. Man lengviau rašyti, kai yra blogai“, – pripažįsta Benas.

Rokeris noriai priėmė A.Bružo iššūkį ir studijoje sukūrė improvizuotą dainą, kurią galite išgirsti laidoje:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Metas rinktis

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką