Dabar populiaru
Publikuota: 2010 lapkričio 12d. 11:03

Grupės „Braškės“ merginos: kuri iš jų „blondinė“?

Grupė "Braškės": Loreta Končiūtė ir Irma Kopaniovaitė
Eugenijaus Adomavičiaus nuotr. / Grupė "Braškės": Loreta Končiūtė ir Irma Kopaniovaitė

Nors dvi jaunos žavios merginos atstovauja grupei itin saldžiu pavadinimu, neapsigaukite: nei Irma, nei Loreta, dalyvaujančios šio numerio „Žvaigždžių dvikovoje“, dėl populiarumo nesididintų krūtinės, neviešintų asmeninio gyvenimo detalių ir iš turtingo gerbėjo nepriimtų prabangaus „Lexus“ automobilio.

Vardas, pavardė: Irma Kopaniovaitė (21).
Gimimo data, vieta: 1989 07 24, Vilnius.

Vardas, pavardė: Loreta Končiūtė (23).
Gimimo data, vieta: 1987 05 18, Kaunas.
 

Irmos klausimai Loretai:

Kas scenos žmogui svarbiau – geras įvaizdis ar išlikti kuo natūralesniam ir nuoširdesniam?

Tam, kad būtų pasiekta gerų rezultatų, abu dalykai vienodai svarbūs. Nuoširdumas, natūralumas, pagarba klausytojui – būtini. Koks mūsų grupės įvaizdis? Esame gražios, drąsios, linksmos mergaitės, trykštančios energija ir gera nuotaika.

Lietuvos muzikos pasaulyje apstu grupių, kurios „dainuoja“ krūtimis ir šokiruoja scenine apranga. Kad nustebintum klausytoją, kuria kūno dalimi žadi „uždainuoti“?

Ačiū Dievui, klausytojus aš galiu nustebinti savo balsu. Aišku, to, ko mums nepašykštėjo gamta, niekas neatims, tačiau nei krūtimis, nei užpakaliukais mes „nedainuosime“. Lietuvoje pakanka ir kitų, taip darančių.

Trimis žodžiais apibūdink grupę „Braškės“.

Gražios, žavios, linksmos.

Kvailiausias komentaras ar gandas, kurį teko girdėti apie save ar grupę.

Girdėjau gandų, kad, prasidėjus ekonomikos krizei, mūsų grupė iširo. Tačiau mes tuo metu daug repetavome, fotografavomės ir net minčių neturėjome nutraukti muzikinę veiklą. Kritika yra svarbus ir būtinas dalykas, bet internete radau įžeidžiančių ar visiškai nepagrįstų komentarų apie save, todėl nustojau juos skaityti.

Atskleisk žurnalo „Privatu!“ skaitytojams kažką pikantiško ir labai privataus iš grupės virtuvės.

Atskleisiu paslaptį ne iš grupės virtuvės, o iš tikros virtuvės (juokiasi). Kartą Irma kepė varškės pyragą, bet mums galiausiai teko valgyti... varškės apkepą.

Kad esi labai balsinga, jau seniai žinau, tačiau kaip galėtum kitiems įrodyti, jog Tu verta būti didžiojoje scenoje?

Tik atkakliu darbu ir dideliu noru. Ar man pasiseks, parodys laikas.

Ko niekada nepadarytum dėl populiarumo?

Niekada neišsižadėčiau ir neišduočiau savo šeimos bei artimų žmonių.

Kaip paaiškintum posakį „Per kančias į žvaigždes“. Tau tai artima?

Kiekvienam žmogui, kuris gyvenime kažko siekia, šis posakis labai artimas. Man niekas nieko ant sidabrinio padėklo neatnešė, reikėjo ir daug dirbti, ir daug valios pastangų įdėti, kad šiandien būčiau scenoje, nemažai paaukoti dėl mėgstamo darbo. Pavyzdžiui, galimybę ilgiau pamiegoti. Bet kol esame jaunos, nedrįstame skųstis miego trūkumu – pailsėsime senatvėje.

Ar tikrai Lietuvoje bet kas gali tapti žvaigžde?

Manau, kad taip: bet kuris, turintis tam reikiamų duomenų. Ko būtent reikia? Talento, noro, valios, pastangų ir aiškiai užsibrėžto tikslo.

Ko trūksta Lietuvos padangėje, kad būtų geriau gyventi?

Tik giedro dangaus ir saulės. Visa kita galima nusipirkti parduotuvėje ar kitu būdu gauti, o giedro dangaus, deja, nenusipiešime.

Eugenijaus Adomavičiaus nuotr./Grupė
Eugenijaus Adomavičiaus nuotr./Grupė "Braškės": Loreta Končiūtė ir Irma Kopaniovaitė

Loretos klausimai Irmai:

Kodėl kinai suvalgo daugiau ryžių nei japonai?

Gudrus klausimas (šypsosi). Tikriausiai todėl, kad pasaulyje daugiau kinų. Juk Kinija pagal gyventojų skaičių yra didžiausia valstybė pasaulyje.

Ką padarytum dėl populiarumo?

Kai Loreta, pasiraitojusi rankoves, ravėtų braškes, aš jai palaikyčiau kompaniją savo dainomis (kikena).

Ar manai esanti už mane pranašesnė?

Mūsų draugystė per daug graži, kad Tave galėčiau vadinti konkurente. Turime bendrą tikslą, todėl nuolat privalome stengtis ir viena iš kitos mokytis. Kuri iš mūsų gražesnė? Mes abi labai labai gražios.

Į kokį klausimą niekada negalėtum atsakyti NE?

Į klausimą, ar tu myli mamą.

Kokia Tavo grožio paslaptis?

Kiekvieno žmogaus grožio paslaptis slypi paprastume ir natūralume. Neturiu nei dirbtinių krūtų, nei priaugintų nagų, plaukų ar blakstienų. Tokių dirbtinių mergaičių Lietuvoje iki soties! Netgi, sakyčiau, per daug. Mes savo klausytojus imame natūralumu.

Kaip manai, ar gimei po laiminga žvaigžde?

Po pačia laimingiausia! Kitaip ir būti negali! Turiu viską, ko žmogui reikia: širdžiai mielą veiklą, nuostabią šeimą, brangių draugų ratą, iš aplinkinių sulaukiu paramos ir palaikymo. O materialūs dalykai, kurių pastaruoju metu taip trokšta jaunos panelės, yra laikini. Jie neatneša laimės. Man irgi norisi gyventi gerai, t. y. turėti jaukius namus, prabangų automobilį, bet jie nebūtini, kad gyvenimas būtų visavertis.

Ko pasimokei iš savo didžiausių sėkmių ir nesėkmių?

Turėjau kelias gyvenimo pamokas. Pirmiausia sužinojau, kad reikia pasimokyti ir iš savų, ir iš svetimų klaidų. Vėliau supratau, jog reikia nebijoti svajoti, tačiau ir nesėdėti sudėjus rankų, nes svajonės pildosi tada, kai tu pats dėl jų stengiesi.

Ar tiki grupės „Braškės“ sėkme?

Ne tik tikiu, bet ir mažais žingsneliais bei dideliais užmojais keliauju to link, tiksliau – tos viršūnės link, kuri yra visų dainininkų svajonė. Labai greitai mūsų dainas išgirs ir pamėgs didžioji dalis Lietuvos.

Kiek mėnesių metuose turi 28 dienas?

Vasaris turi 28 dienas ir... Nors... Visi mėnesiai turi 28 dienas! Turbūt toks atsakymas. Nepavyko Loretai manęs prigauti. Ji įsitikinusi, kad viduje aš vis dar „blondinė“ (Irma ilgą laiką buvo blondinė – aut. past.). Kodėl nusidažiau plaukus tamsiai? Toks jau tas gyvenimas – juoda–balta. Norisi permainų.

Koks Tavo blogiausias bruožas?

Ilgai galvoti atsakymo nereikia, nes blogiausią charakterio bruožą jau seniai žinau. Tai mano burbuliavimas, kuris erzina ne tik aplinkinius, bet ir mane pačią. Kai susinervinu, kažkas manyje ima kunkuliuoti, tiesiog veržtis per kraštus.
 

„Privatu“
Temos: 1 Braškės
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką