Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 11d. 14:59

Grupės „Funky“ lyderė Beata Wilkin – apie naujus santykius: „Jis mane kasdien palepina komplimentais“

Beata Wilkin
Ilya Yakover photography nuotr. / Beata Wilkin

Balandžio 11 d. grupės „Funky” lyderė Beata Wilkin mini savo gimtadienį. Žinomos dainininkės šventė, kaip ir daugelis sukakčių, minimų karantino metu, bus rami ir tik artimiausiųjų rate. Tačiau tai, pasak Beatos, lėmė ne tik pasaulį sukausčiusi pandemija, bet ir jos pačios pasirinkimas – triukšmingų pokylių ji vengia jau keletą metų arba, kitaip tariant, nuo to laiko, kai jos širdį aplankė nauji jausmai.

B.Wilkin rytą sutiko džiugiai nusiteikusi, nes dar tebegyvena vakar dienos potyrių nuotaikomis. Šeštadienį su kartu su vyresnėliu sūnumi Tomu apsilankė sezoną pradėjusiame Elektrėnų kartodrome „Speedway”. Pernai metų vasarą atnaujinta trasa yra ilgiausia Lietuvoje ir siekia 1200 metrų. Ji yra unikali, nes turi ne tik daugiausiai konfigūracijų, bet ir išskirtinį reljefą.

„Tomo akys degė, kai galėjo išmėginti naujausius, galingus garsiausio pasaulyje gamintojo kartingus. O artimųjų laimė man labai svarbi. Po to, kai visa šeima, o ypač tėvai, gana sunkiai persirgo koronavirusą, labai aiškiai supratau, kad, kol galiu, noriu juos šalia savęs matyti kasdien“, – nuoširdžių emocijų neslėpė B.Wilkin.

Ji paatviravo – daugelį metų gimtadienį minėdavo itin gausiame būryje bičiulių ir kolegų. Gėlių būdavo tiek, kad puokštės vonią „okupuodavo“ ne vienai dienai. Nors Beata saldumynų nevalgo 24 metus, tėtis draugams visada parūpindavo didžiulį tortą.

„Labiausiai mėgstu jo ruoštus vėdarus. Man tai vienas labiausiai išieškotų patiekalų. Iš senelio gaminti išmoko ir mano jaunesnioji dukra Izabella. Cepelinai, bulviniai blynai... Ji moka viską!“, – šeimos nariams komplimentų negailėjo B.Wilkin.

Ilya Yakover photography nuotr./Beata Wilkin
Ilya Yakover photography nuotr./Beata Wilkin

Dainininkė iki šiol dėkinga tėvams, jog būtent jie buvo didžiausi Tomo ir Izabellos mokytojai, šviesuliai, palaikytojai.

„Dukrele seneliai rūpinosi nuo mažų dienų. Jei ne jie, tiek savęs muzikos pasauliui nebūčiau galėjusi atiduoti“, – sakė sukaktuvininkė.

Būtent muzika jai padovanojo ir naujus jausmus – B.Wilkin dvejus metus puoselėja santykius su išrinktuoju, su kuriuo susipažino po „Funky“ koncerto.

„Gyvenimas yra labai nenuspėjamas ir kiekvieno kitoks. Gal tai ir žavu, kai nežinai, ką jis gali pasiūlyti ir kuo nustebinti“, – su šypsena kalbėjo pašnekovė.

Vido Černiausko nuotr./Beata Wilkin
Vido Černiausko nuotr./Beata Wilkin

Ji nebeslepia – su sužadėtiniu Mindaugu jau seniai nėra kartu, bet apie dabartinius jausmus kol kas pasakoti nenori.

„Jis mane kasdien palepina komplimentais ir tai yra didelė dovana“, – apie tai, ar sulauks gimtadienio staigmenos iš mylimojo, sakė B.Wilkin.

Tiesa, pernai jis Beatai padovanojo jai labai patikusį žiedą.

„Su scenos draugu Igoriu Jarmolenka filmavome dainos „Meilės istorija“ vaizdo klipą. Visažistė tuomet paskolino jos sūnaus juvelyro kurtą žiedą, kuris man labai patiko. Tai pastebėjęs draugas įsidėmėjo papuošalą ir įteikė jį per mano gimtadienį“, – malonią staigmeną prisiminė B.Wilkin.

Be didžiosios scenos dėl pandemijos likusi sukaktuvininkė kol kas yra pasinėrusi į poilsį ir kūrybą.

Asmeninio albumo nuotr./Beata Wilkin-Judickienė ir Igoris Jarmolenka
Asmeninio albumo nuotr./Beata Wilkin-Judickienė ir Igoris Jarmolenka

„Šįmet grupei yra 25 metai. Per tą laiką visko labai daug patyrėme ir šiek tiek atokvėpio pravertė“, – patikino dainininkė.

Šiuo metu grupės kolekcijoje – 14 albumų, o per ketvirtį amžiaus „Funky“ išmaišė ne tik Lietuvą, bet ir Angliją, Vokietiją, Lenkiją, Rusiją, koncertavo Jungtinėse Amerikos Valstijose bei daugelyje kitų šalių.

Prisimindama pirmuosius kūrybinius žingsnius, B.Wilkin papasakojo apie eilėraštį, sukurtą antroje klasėje. Gabios mokinės kūrinį mokytoja nusiuntė į žurnalą, kuris jį ne tik išspausdino, bet ir sumokėjo 4 rublių 79 kapeikų honorarą.

„O ledai tuomet tekainavo 13 kapeikų!“, – pirmąjį solidų uždarbį prisiminė sukaktuvininkė.

Vėliau mokytojos Barbaros Orszewskos dėka B.Wilkin savyje atrado ir dainininkės talentą.

„Nuo keturiolikos metų įsisukau į tikrą muzikos maratoną. Pirmąjį „Funky“ pasirodymą Vingio parke girdėjo 10 tūkst. žmonių. Grupę įkūrė Aleksandras Karablikovas, o vadybininku tapo Justas Mamontovas. Greit išpopuliarėjusio kolektyvo lyderė savo pirmąjį autografą pasirašė šviesaus atminimo Vytautui Kernagiui. Tiesa, parašas buvo skirtas ne jam, o „Funky“ gerbėjai, legendinio muzikanto dukrai.

„Tai viskas ir prasidėjo...“, – su šypsena iki šiol besitęsiančią muzikinę kelionę prisiminė B.Wilkin.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Video

05:56
02:21
03:31:44

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką