Dabar populiaru
Publikuota: 2013 liepos 9d. 09:24

Grupės „Kitokios“ narė Oksana Šklėriūtė išbandė jėgas Moterų vairavimo meistriškumo čempionate

Oksana Šklėriūtė
Asmeninio albumo nuotr. / Oksana Šklėriūtė

Visos mėgstančios vairuoti ir nuotykių bei nepakartojamų įspūdžių ištroškusios dailiosios lyties atstovės savaitgalį rinkosi į Moterų vairavimo meistriškumo čempionato antrąjį etapą, kur savo jėgas pirmą kartą išbandė ir grupės „Kitokios“ atlikėja ekstremalė Oksana Šklėriūtė.

Kaip sekėsi, kokie įspūdžiai ir nuotaikos?

Kaip pirmą kartą dalyvaujančiai tokiose varžybose, sekėsi puikiai. Dabar pagavau dar didesnį azartą ir esu nusiteikusi profesionaliai pasirengti kitam varžybų etapui, kuris įvyks dar šių metų rudenį.

Ką tau reiškia aktyvus sportas?

Aktyvus sportas – tai gali būti aktyvus gyvenimo būdas ar aktyvus laisvalaikio leidimas... Šiuo atveju, propaguoju ir vieną ir kitą.

O ką tau reiškia ekstremalus sportas arba net ekstremalus gyvenimo budas?

Ekstremalus sportas man sukelia jaudulį. Kartais priverčia sudvejoti. Žinoma, ekstremalus gali būti ir gyvenimas... Dažnai žmonės vaikšto peilio ašmenimis kiekvieną dieną patys to nesuvokdami. Kartais ir man taip tenka...

Grupės archyvo nuotr./Oksana `klėriūtė
Oksana Šklėriūtė

Kodel pasiryžai įrodyti, kad moterys vairuoja geriau? Ar tikrai taip manai?

Negaliu sakyti, kad reikėjo ryžto.... Aš tiesiog mečiau iššūkį pati sau. Niekada neesu vairavus laikui išskyrus skubėjimą. Todėl ir buvo įdomu kaip man seksis. Kad moterys vairuoja geriau nėra įrodyta, tačiau gyvenime esu įkrėtus į kailį neišaukletiems kelių ereliams...

Ar kada gyvenime esi kelyje pasijautusi kaip „Greiti ir įsiutę“  filmo herojė?

Vairavimas man yra gyvenimo būdas. Kartą norėdama pamokyti kompaniją įkaušusių vyrukų, kurie nei iš šio, nei iš to pravažiuodami švaistėsi nepadoriais gestais. Tiesiog įsiutau nors išvesti mane iš kantrybės labai sunku... Negalėjau pasielgti kitaip, kaip tik juos aplenkdama ir kelyje priversdama pasijausti visiškai beviltiškai... Nes jie taip pat elgėsi nelabai gražiai. Buvo visko ir staigaus stabdymo, ir manevrų neleidžiančių jiems aplenkti, ir daug daug greičio...Dar daugiau adrenalino, kuris mane paskatino juos pamokyti. Atleiskite jeigu išties buvo baisu, nes iš veidų, kurie laukė kol sustosiu, buvo matyti panika.  Išlipusi iš automobilio atkirtau, kad kitą kartą taip geriau nejuokautų ir visiškai nesileidau į tolimesnę diskusiją, kuri neaišku kaip būtų pasibaigusi.

Koks kvailiausias tavo vairavimo nusižengimas?

Galbūt kartais ir nusižengiu, tačiau jeigu jau taip pasielgiu, visuomet žinau, kad darau negerai, žinau kas gali laukti. Vienintelė nuobauda, kurią turėjau tai už viršytą greitį. Pažeidinėti kelių eismo taisyklių negalima ir visi mes tai žinom.

Oksana `klėriūtė
Oksana Šklėriūtė prie vairo

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką