Dabar populiaru
Publikuota: 2014 spalio 21d. 11:45

Grupės „Kitokios“ narė Oksana Šklėriūtė nėštumą įamžino fotosesijoje

Oksana Šklėriūtė
A.Gucaitienės nuotr. / Oksana Šklėriūtė

Merginų grupės „Kitokios“ narė Oksana Šklėriūtė naujoje fotosesijoje įamžino savo pirmąjį nėštumą. Šios nuotraukos ne tik papuoš asmeninį atlikėjos albumą, bet ir bus eksponuojamos lapkričio pradžioje Rygoje vyksiančioje parodoje „Baltic Beauty World 2014“.

„Nežinau, kaip kitos būsimos mamos, bet man norisi kurti, kažką veikti. Visiškai nesinori tik šiltai susisukus laukti ir svajoti. Natūralu, kad šiuo periodu poilsis yra vienas iš pagrindinių dalykų, tačiau svarbiau yra nepervargti leidžiant sau iš tiesų visiškai patingėti“, – sakė Oksana Šklėriūtė. 

Gavusi pasiūlymą įsiamžinti fotosesijoje, kur turėjo įkūnyti legendinę aktorę Brigitte Bardot, atlikėja sakė nė nesudvejojusi.

A.Gucaitienės nuotr./Oksana Šklėriūtė
A.Gucaitienės nuotr./Oksana Šklėriūtė

„Šis stilius man atrodo moteriškas, spinduliuojantis moterišku tvirtumu. Juolab, kad visos nuotraukos pasiliks ne tik asmeniniame albume. Gera žinoti, kad kažkur Rygoje bus vertinamas tiek mano, kaip modeliuko, tiek „Bogomolov Image School“ prisistatymo, tiek stilistės Annos Bochan bendras darbas. Nors jau ruduo, tačiau fotografė Aistė Gucaitienė, stilistė ir aš buvome puiki komanda, sukūrusi šiltą darbinę aplinką, kurią šildė ir gatvės praeiviai savo šypsena tarytum klausdami – ar man nešalta ir nesunku?“ – sakė ji.

Kaip pačiai Oksanai patinka fotosesijos rezultatas? 

„Nuotraukos man atrodo tokios meniškos, šiltos, kvepiančios prabanga ir tuo pačiu kiek neįprastos. Dėkoju toms dviem senyvoms močiutėms, kurios eidamos pro šalį pateko į kadrą! Keista, tačiau kaskart pažvelgusi į nuotrauką su jomis, šypteliu ir susimąstau – juk ir aš vieną dieną būsiu tokia, o mano vaikai pačiam jėgų žydėjime. Šios kelios nuotraukos man visą gyvenimą primins apie šią pirmąją nuostabią patirtį gyvenime, sulig kuria peržengiu į naują etapą. Visoms besilaukiančioms, būsimoms mamytėms noriu patarti neužsidaryti namučiuose. Pasistenkite džiuginti save kiekvieną dieną! Juk kartais reikia tiek nedaug, kad pasijaustum ypatingai, pakylėtai. Galbūt šis etapas yra pirmas ir vienintelis jūsų gyvenime, todėl išnaudokite kiekvieną progą. Ir išties – tai pats moteriškiausias periodas gyvenime“, – užsisvajojo ji.

A.Gucaitienės nuotr./Oksana Šklėriūtė
A.Gucaitienės nuotr./Oksana Šklėriūtė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką