Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 15d. 19:23

Grupės „The Roop“ iššūkis: minia gerbėjų prie „Žalgirio arenos“ sušoko „On fire“ dainos „flashmobą“

Šeštadienį prieš pat „Žalgirio“ arenoje vyksiantį „Eurovizijos“ atrankų finalą gerbėjų minia bei būsimo koncerto žiūrovai priėmė „The Roop“ iššūkį ir sušoko dainos „On fire“ „flashmobą“.

Tokį iššūkį savo gerbėjams metusi „Eurovizijos“ atrankų favoritė grupė „The Roop“ siekė „įžiebti“ gerbėjus prieš pat netrukus prasidėsiantį finalą.

Apie 18 val. prie arenos pradėjo rinktis „Eurovizijos“ gerbėjai.

Iš pradžių į iššūkį atsiliepė tik kelios dešimtys „The Roop“ gerbėjų. Tačiau netrukus jų gretos pradėjo sparčiai daugėti.

Garsiai užgrojus dainai „On fire“, grupės nariai ir Vaidotas Valiukevičius priešaky demonstravo jau išpopuliarėti spėjusius judesius.

Juos atkartojo didžiulis būrys gerbėjų. Nenorėję šokti – filmavo, fotografavo ir džiaugėsi įspūdingu reginiu. Minioje buvo galima pamatyti ir suaugusių, ir vaikų, kurie atėjo jau mokėdami pagrindinius šokio judesius.

Tiesioginė šventinio koncerto „Aš – dalis tavęs“ transliacija per LRT televiziją vyks vasario 15 d. nuo 19.00 valandos. Antrosios koncerto dalies, „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos finalo, tiesioginė transliacija prasidės 21.00 valandą.

Didžioji „Eurovizija“ šiemet vyks Roterdame (Nyderlanduose) gegužės 12–16 dienomis.

Prieš kelias savaites paaiškėjo, kad Lietuvos atstovas pasirodys pirmame didžiosios „Eurovizijos“ pusfinalyje, pirmojoje jo dalyje gegužės 12 dieną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:10:33
01:21
02:27

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką