Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 lapkričio 30d. 18:19

Gundantį naujo kūrinio anonsą pristačiusi Natalija Bunkė: „Ši daina bus iš mano asmeninio gyvenimo“

Natalija Bunkė
Stop kadras / Natalija Bunkė
Atlikėjai Natalijai Bunkei šių metų pabaiga buvo kupina permainų – skyrybos su vyru Danieliumi Bunkumi, nauja šukuosena ir galiausiai – intriguojantis naujos solinės dainos anonsas. Kūrinys „Nieko asmeniško“ bus, kaip pati Natalija teigia, iš tikrųjų labai asmeniškas, sukurtas iš pačios išgyventų emocijų.

 „Mano gyvenime pastaruoju metu labai daug kas keičiasi, todėl nauja daina bus tarsi dar vienas pasikeitimas. Nauja daina, naujas vaizdas – norisi priminti apie save kaip apie solo atlikėją, nors su grupe „Pop Ladies“, žinoma, koncertuosiu ir toliau. Kadangi turiu nemažai koncertų kaip solo atlikėja, norėjosi kažkaip atsinaujinti, nes visos dainos jau kažkaip tas pats per tą patį...Vis galvojau, kaip tai turėtų atrodyti. Kai visos mintys sugulė į savo vietas – ėmiau ir padariau“, – portalui Žmonės.lt teigė atlikėja.

N.Bunkė prisipažino, kad naujo kūrinio atsiradimą paskatino ne tik vidiniai išgyvenimai, bet ir pokalbis su seserimi Kristina: „Gerą spyrį man davė sesuo. Sako – tavo gyvenimas keičiasi, pradėk kažką keisti. Būtent po pokalbio su ja susivokiau, kad jau pats metas pagalvoti apie naują kūrinį. Dainą sukūrėme kartu su Stano, o vaizdo klipas išėjo išvis labai spontaniškai ir greitai, bet, manau, visai neblogai bus.“

Asmeninio albumo nuotr./Nauja Natalijos Bunkės šukuosena
Asmeninio albumo nuotr./Nauja Natalijos Bunkės šukuosena

„Dainos ir vaizdo klipo idėja seniai jau sukosi galvoje. Žadu jau labai greitai pasidalinti su gerbėjais pilnu nauju vaizdo klipu, dabar kaip tik vyksta paskutinieji darbai“, – pridūrė Natalija.

Gundančiame vaizdo klipo anonse šalia atlikėjos pasirodo ir šokėjas Vytautas Mackonis. Apnuogintas jo kūnas ir flirtas su viliojančia Natalija – galima tik spėlioti, kuo pasibaigs „karštas“ judviejų scenarijus.

Paklausta, kaip jaučiasi po skyrybų ir ar ne per daug jai permainų vienu metu, žinoma moteris tikino, kad viskas teka sava vaga, o ji jaučiasi laiminga, todėl visi pokyčiai ir naujovės – tik į naudą: „Jaučiuosi labai gerai ir tai yra svarbiausia. Jeigu savimi tikėsi pats – tavimi tikės ir kiti. Jaučiuosi esanti laiminga moteris. Manau, kad visas gyvenimas man dar prieš akis.“

„Išduosiu paslaptį – ši daina bus iš mano asmeninio gyvenimo...“ – mįslingai pokalbį baigė Natalija.

Siūlome akies krašteliu žvilgtelėti į gundantį naujojo N.Bunkės kūrinio anonsą:

VIDEO: Natalija Bunkė – dainos „Nieko asmeniško“ anonsas

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

02:11
16:07
02:16

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką