Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2013 vasario 25d. 14:11

Gundantys „Naujų pupyčių“ sceniniai drabužiai gerbėjų širdyse budins pavasarį

„Naujos pupytės“
Luko Balandžio nuotr. / „Naujos pupytės“

Merginų grupė „Naujos pupytės“, kurią sudaro Oksana Pikul, Neringa Šiaudikytė, Skaistė Steikūnaitė ir Vita Jakutienė, pavasarį pasitinka dar labiau atsinaujinusios ir dar seksualesnės.

Prieš Valentino dieną prie grupės prisijungus dabar jau buvusiai grupės „Dolce Vita“ narei Vitai, grupėje papūtė nauji vėjai. Štai pirmadienį merginos LNK laidoje „KK2 penktadienis“ pristatė savo naujausius sceninius drabužėlius.

Kolektyvo lyderė Oksana Žmonės.lt pasakojo, kad naujieji kostiumai – Vitos idėja. Moteris jau ne kartą rūpinosi grupės įvaizdžiu, tad ir šis kartas – ne išimtis. „Tačiau mes viską darome kartu. Jei kažkuri mergina nepritaria idėjai – susėdame ir kalbamės“, – tikino O.Pikul.

Kalbėdama apie naujuosius sceninius kostiumus, Oksana pasakojo, kad jie yra iš įsimylėjėlių dienai skirtos fotosesijos, tačiau šiek tiek persiūti ir pritaikyti pasirodymams. „Norėjome kažko seksualesnio ir gundančio. O juk ir artėjant pavasariui norisi pokyčių“, – linksmai sakė pašnekovė.

Oksana džiaugėsi, kad prie grupės prisijungus ketvirtai narei, merginų kolektyve gimsta daugiau idėjų. „Juk sakoma, kad vienas lauke – ne karys, tad ir keturios galvos – geriau nei viena“, – juokdamasi tikino O.Pikul.

Luko Balandžio nuotr./„Naujos pupytės“
Luko Balandžio nuotr./„Naujos pupytės“

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką