Dabar populiaru
Sportas gyvai
Publikuota: 2012 rugpjūčio 20d. 10:37

Gytis Ivanauskas po akių operacijos savo akinių rėmelius dovanojo mamai

Gytis Ivanauskas
Asmeninio albumo nuotr. / Gytis Ivanauskas

Lietuvos šokėjui, aktoriui ir choreografui Gyčiui Ivanauskui praėjusį savaitgalį buvo atlikta regos korekcijos operacija, sustabdžiusi nuo 7 klasės atlikėją kamavusią trumparegystę. Jau kitą dieną atlikėjas skubėjo pamatyti du jam svarbius žmones: mamai dovanų vežė trejus turėtus brangius, bet jau nebereikalingus akinių rėmelius, o Justei Arlauskaitei-Jazzu – nuoširdų „ačiū“ už tai, kad savo pavyzdžiu paskatino ryžtis trumpai, bet efektyviai procedūrai.

„Net keli mano pažįstami jau yra pasikoregavę regėjimą lazeriu, bet aš vis delsiau ir dvejojau. Dėl trumparegystės esu ne kartą patekęs į nepavydėtiną ar tiesiog juokingą situaciją. Pamenu, kaip atostogaudamas pas draugus, vakare, prieš miegą, išsiėmiau kontaktinius lęšius. Namuose juk viskas įprasta ir žinau, kur padėti lęšių konteineris ir akiniai, o svečiuose vietoj akinių bandžiau užsidėti pincetą, kuris man apčiuopomis pasirodė besąs akinių kojele“, – pasakojo Gytis.

Justė (Jazzu) – artima Gyčio draugė, taip pat atlikėja, tad choreografas žinojo, kiek nepatogumų ji turėjo nešiodama akinius bei kontaktinius lęšius. Jos džiaugsmas dėl regos korekcijos klinikoje „Laserview“ pas gydytoją Almantą Makselį atliktos operacijos tapo paskutiniu žingsniu, paskatinusiu ryžtis ir G. Ivanauską. 

„Ir jau dabar nesigailiu to, kad apsisprendžiau operuotis. Matau pasaulį ryškiai, o ir savo kuriamuose spektakliuose galėsiu šokti drąsiau ir dar labiau atiduodamas širdį žiūrovams, nes nebebijosiu, kad mano kontaktiniai lęšiai iškris“, – juokavo nuosavo teatro direktorius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką