Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gytis Ivanauskas „Tu gali šokti“ projekte kovoja su tautinių šokių šokėja

Gytis Ivanauskas
TV3 nuotr. / Gytis Ivanauskas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ši savaitė TV3 šokių projekto „Tu gali šokti“ dalyviams – išskirtinė. Jie ne tik kartu šį vakarą 18.00 val. Lietuvos didžiųjų miestų pagrindinėse aikštėse kartu su šokio mėgėjais ir profesionalais švęs tarptautinę šokio dieną, bet ir netrukus tiesioginiame eteryje prisistatys žiūrovams. Jau šį penktadienį TV3 žiūrovų laukia speciali „Tu gali šokti“ laida, kurią tarptautinio projekto kūrėjai vadina „Holivudu“. Šios laidos tikslas – supažindinti šokių šou gerbėjus su teisėjų atrinktu keturioliktuku, kuris pasiners į karštą kovą dėl geriausio šokėjo titulo.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Penktadienį 19.10 val. vyks tikras šou. Dalyviai jau dabar repetuoja kiekvieną dieną. Metę šalin darbus jie skuba į šokių sales ir šlifuoja tai, ko dar nemoka, bei tobulina judesius kuriais ‚Tu gali šokti‘ teisėjus jau pakerėjo. Į didįjį keturiolikos dalyvių prisistatymą atvyksta garbus svečias, vienas šio tarptautinio šou sumanytojų Jeffas Thackeris. Jo pasirodymas dar labiau didina šokėjų įtampą“, – pasakoja TV3 šokių projekto prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

Perėję kelis itin sudėtingus atrankų etapus „Tu gali šokti“ dalyviai  iškilmingam tiesioginiam šou ruošia specialią  prisistatymo programą.

„Repetuojame kiekvieną dieną po kelias valandas. Suspėti dirbti dar ir darbą – neįmanoma, todėl beveik visi pasiprašėme neapmokamų atostogų. Jei jau nusprendi dalyvauti pasauliniame šou – simuliuoti nėra kada“, – sako projekto dalyviai.

Beveik visi keturiolika, nuo šiol kovosiantys tik tiesioginio eterio metu, dirba pedagoginį darbą. Moko vaikus šokio, kai kurie dirba Klaipėdos ir Kauno muzikiniuose teatruose.

„Kai  visą gyvenimą šokau tik breiką, dabar labai sunku staiga persilaužti ir tapti elegantišku sportinių šokių šokėju. Bet man pavyks. Didelis aplinkinių palaikymas įkvepia, kai atrodo, kad jau visai nebėra jėgų“, – pasakoja televizijos žiūrovams dar iš „Lietuvos talentų“ pažįstamas alytiškis breikeris Viktoras.

Beje, dalyviai, patekę į tolesnį etapą – beveik iš visos Lietuvos. TV3 projekte „Tu gali šokti“ dalyvauja klaipėdietė, du mažeikiškiai, alytiškis, kauniečiai, vilniečiai ir net Tauragėje, bei Šilutėje augę šokėjai. Jie tarptautinę šokio dieną rinksis savo miestuose ne tik švęsti, bet ir pelnyti pirmąsias susirinkusių smalsių stebėtojų simpatijas.

 „Šokis man yra viskas. Norite sužlugdyti – atimkite galimybę šokti, o tada sustos laikas, ir nebeliks prasmės“, – sako daugkartinė įvairių šokių stilių konkursų laureatė Gaudrė Kazlauskaitė.

Kai kurie „Tu gali šokti“ dalyviai dėl didžiosios scenos yra pasiryžę paaukoti viską ir išmokti tokių dalykų, apie kuriuos net nepagalvodavo. Štai gatvės šokių mėgėja Alina ne tik iš judesių, elgesio, bet ir iš aprangos labiau primena vaikiną, todėl pramoginiai šokiai jai kelia itin didelį rūpestį.

„Aš su nubrozdintom kojom mokausi ne tik šokti, bet ir vaikščioti aukštakulniais“, – pasakoja mergina.

Nuospaudas iki tiesioginių pasirodymų skuba gydytis ir jau dabar ne mažą būrį gerbėjų pritraukęs modernaus šokio atlikėjas balerūnas Naglis. O štai profesionalus choregrafas Gytis Ivanauskas dirbdamas su „Tu gali šokti“ keturioliktuku ne ką mažiau atiduoda pastangų bandydamas šokėjams įskiepyti kuo įvairesnių judesių.

„Bandyti žmogui parodyti visiškai kitą šokį nei jis yra pripratęs prilygsta žaidimui su batonu“, – pastangas tautinių šokių šokėją Ingą išmokyti modernaus šokio apibūdina Gytis.

„Tu gali šokti“ šokių maratonas prasidės ketvirtadienį su tarpautine šokių diena, įsibėgės penktadienį 19.10 val. su pirmuoju keturiolikos dalyvių prisistatymu ir įsisiautės sekmadienį 19.30 val. po pirmųjų žiūrovų balsų. Kam pavyks pakerėti ne tik teisėjus, bet ir svečius iš užsienio?

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką