Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 kovo 3d. 09:32

Gytis Paškevičius pravėrė fotosesijos koncertiniam turui užkulisius

Gytis Paškevičius
Pix Studijos/Andriaus Zigmanto nuotr. / Gytis Paškevičius
Kas galėtų pagalvoti, kad naujo Gyčio Paškevičiaus koncertinio turo „Akimirka. Gyvenimas. Istorija“ vizualiniam sumanymui įgyvendinti prireikė 2853 kadrų? Būtent tiek nuotraukų buvo padaryta atlikėjo fotosesijos metu. Lietuvos muzikos seras Gytis Paškevičius atveria fotosesijos užkulisių duris ir pasakoja, kaip jam sekasi ruoštis artėjantiems pasirodymams.

„Tai, ką žmonės mato scenoje – kruopštaus ir atkaklaus darbo rezultatas“, – fotosesijos metu atviravo dainininkas. Nors iki atlikėjo pasirodymų pradžios liko geras pusmetis, kūrybinė komanda ir pats Gytis pluša iš visų jėgų. Gyčio Paškevičiaus koncertinio turo „Akimirka. Gyvenimas. Istorija“ sumanymui užfiksuoti nuotraukose prireikė 4 valandų intensyvaus darbo, juoko ir diskusijų, kurie kadrai geriausi.

Aštuoni skirtingi aprangos įvaizdžiai, Gyčio šypsena su duobutėmis skruostuose ir blizgesnės laikrodžio grandinėlės paieškos – tai tik kelios, bet svarbios detalės iš Gyčio Paškevičiaus fotosesijos. Nors fotosesijos metu padaryti 2853 kadrai, geriausiuose „pagautos“ natūralios akimirkos – kalbantis apie gyvenimą ir juokiantis iš senų gerų istorijų.

Pix Studijos/Andriaus Zigmanto nuotr./Gytis Paškevičius
Pix Studijos/Andriaus Zigmanto nuotr./Gytis Paškevičius

Fotosesijos metu paklausus, kaip gimė koncertinio turo idėja, atsakymo sulaukėme greitai – sumanymą Gytis Paškevičius su savimi nešiojasi jau ne vienerius metus. „Kūrybai reikia laiko. Ypač, jeigu tavo tikslas iš tikrųjų kurti žmonėms, – sako jis. – Net mažiausi dalykai, gali tapti nepakartojamais prisiminimais. Kad ir kas bevyktų mūsų gyvenime, viskas sueina į laiką. Akimirka nepasikartoja ir daro gyvenimą nuostabesniu ir gražesniu, tampa gyvenimo dalimi ir galiausiai – istorija.“

Vizualinei idėjai įgyvendinti suburta 14 asų komanda – tai fotografai, dizaineriai, stilistai, grimuotojai ir įvaizdžio kūrėjai. Pats Gytis Paškevičius atviravo, kad didžiuojasi suburta kūrybine komanda: „Mums netrūksta idėjų ir noro viską įgyvendinti nepriekaištingai, šiuo metu dirbame išsijuosę ir ruošiamės turui. Labai laukiu rudens – pasiilgau scenos, dainavimo publikai.“

Pix Studijos/Andriaus Zigmanto nuotr./Gytis Paškevičius
Pix Studijos/Andriaus Zigmanto nuotr./Gytis Paškevičius

Gyvenimo išmintį sudėjęs į dainas, pirmasis Lietuvos didžiųjų arenų užkariautojas Gytis Paškevičius koncertinį turą pradės vėjuotoje Klaipėdoje rugsėjo 15 d.. Rugsėjo 22 d. savo nuoširdumu ir neišblėstančia šypsena dainininkas užburs gimtojo Šiaulių miesto gyventojus. Visiems žinomas ir naujas dainas vilniečiai kartu su Gyčiu dainuos rugsėjo 29 d. Lietuvos sostinėje. Na, o spalio 6 d. Gytis Paškevičius koncertinį turą vainikuos Lietuvos krepšinio širdyje – Kaune, kur nuskambės paskutiniai, bet patys įsimintiniausi ir nuoširdžiausi koncertinio turo akordai.

VIDEO: Gyčio Paškevičiaus koncertinio turo „Akimirka. Gyvenimas. Istorija“ fotosesijos užkulisiai

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką