Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 03 22, 10:17

Gytis Šapranauskas seriale „Kriminalistai“ suvaidino jauną turčių

„Kas lengvai ateina – tas lengvai išeina“, - į kamerą įtaigiai ištaria simpatiškas vaikinas, auksinio jaunimo, ar kitaip - viskuo persisotinusių jaunųjų verslininkų atstovas. Po akimirkos jį atpažįsti. Tai – televizijos laidų vedėjas, aktorius ir klubo „Tas Pabas“ vadovas Gytis Šapranauskas. Naujausiame LNK seriale „Kriminalistai“ jis vaidina jauną turčių, kuris ankstų rytą policijos ištrauktas iš lovos atrodo taip sujauktai, kad rizikuoja būtų išbrauktas iš svajonių jaunikių gretų.
Gytis Šapranauskas
Gytis Šapranauskas / LNK nuotr.

Paklaustas apie vaidmenį, G.Šapranauskas juokiasi: „Užverti porą žmonių, sudegini namą, atsikeli su merga, supakuoja mentai – kasdienybė.“ Iš tiesų, tai daug artimiau jo herojui – 31-erių Aleksandrui Bučui, kraštutinių pomėgių šalininkui, persisotinusiam patogiu gyvenimu dideliame name.

G.Šapranauskas priešingai – komforto nelinkęs atsisakyti. Kita vertus, jam patinka ekstremalus laisvalaikis. „Man nesvetimas visoks „lentų“ sportas – ir jėgos aitvarai, ir snieglentės. Todėl džiaugiuosi nesibaigiančia žiema“, – šypsosi vaikinas iš naujausios „Kriminalistų“ serijos.

Prieš filmavimo kameras jis save išbandė nebe pirmą kartą. Dirbdamas reklamos srityje Gytis prisižiūrėjo įvairių modernių triukų, skraidančių kamerų ir kt. Tačiau kino principu filmuojamas LNK serialas „Kriminalistai“ jam taip pat paliko įspūdį. „Šis žanras pasistūmėjo į priekį. Jeigu jau galima dėl efekto sudeginti namą, reiškia, perėjome į kitą serialų lygį“, – konstatuoja G.Šapranauskas.

Artimiausioje „Kriminalistų“ serijoje bus ne tik degančių namų, bet ir skęstančių automobilių. Šiurpių nusikaltimų tyrėjus vaidinantys aktoriai Algirdas Dainavičius, Justė Zinkevičiūtė, Simonas Storpirštis atsidurs vidury žiemos ledus plukdančios Neries. Negana to, vienam jų net teks pasinerti į mirtinai šaltą vandenį.

Dar daugiau adrenalino, ekstremalių auksinio jaunimo pomėgių ir detektyvinių galvosūkių – jau šeštadienį 22 val. per LNK.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką