Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugsėjo 25d. 16:46

Gyva lėle vadinama Valerija Lukjanova planuoja kvantinį virsmą: „Išnyksiu kaip dūmas“

Valerija Lukjanova
LNK nuotr. / Valerija Lukjanova

Lietuvoje neseniai viešėjo legendinė ukrainietė Valerija Lukjanova, dar vadinama gyva barbe arba Amatuja. Nors visas pasaulis apstulbęs nuo jos panašumo į plastikinę lėlę, jau šį penktadienį paaiškės, kad Amatuja nori atsiriboti nuo bet kokių jos lyginimų su lėle ir yra susikūrusi naują gyvenimo bei tobulėjimo programą.

Prieš pusnatrų metų paskelbusi, kad bus gyva be maisto ir maitinsisi vien tik Saulės energija, Amatuja žengia toliau. Ji prisipažįsta, jog yra ne Žemės būtybė. „Esu buvusi ir Veneroje, ir Marse. Moku kosmoso kalbą. Prisimenu 23 savo reinkarnacijas. Žinau, kad ankstesniame gyvenime gyvenau Bulgarijoje, paskui Ispanijoje“, – „KK2 Penktadienio“ žiūrovams pasakos Amatuja. Po ilgos tylos itin atviram pokalbiui pasiryžusi ukrainietė atskleis ir tai, kad mityba Saulės energija – tik tarpinis jos žingsnis į kitą pasaulį.

„Planuoju kvantinį virsmą. Tai reiškia, kad vakare pradėsiu medituoti, o ryte manęs ten jau nebus. Aš išnyksiu kaip dūmas. Dingsiu be žinios“, –  praneša Amatuja. Mergina patikslins nuo vaikystės žinojusi, kad ji nemirs fizine mirtimi, tiesiog reinkarnuosis į kitą būtybę.

LNK nuotr./Valerija Lukjanova
LNK nuotr./Valerija Lukjanova

„Šioje epochoje, kurioje gyvenu dabar, būsiu pirmoji. Tačiau ankstesnėse epochose jau esu tą dariusi. Juk visi žino, kad senovėje dingdavo ištisi miestai, milžiniškos civilizacijos. Aš ten buvau ir prisimenu“, – atskleis tarptautinė žvaigždė.

Nors daugelis jos pasisakymų skamba neįtikėtinai, „KK2 Penktadinio“ viešnios nepuls jos teisti. Štai, pavyzdžiui, Gintarė Gurevičiūtė argumentuos: „Kai Kristupas Kolumbas atrado Ameriką, indėnai nesuprato, kad jie atplaukė laivais. Nes tokio dalyko nebuvo matę. Negalima peikti to, ko mes nesuprantame“.

Ar iš tiesų Amatuja – gyva be maisto? Kodėl ji dievina Madagaskaro tarakonus? Intiriguojanti diskusija jau – šį penktadienį 19.30 per LNK!

Temos: 1 „KK2“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką