Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 27d. 08:57

Gyvai su Gabriele Vilkickyte: „Dėkoju sau, kad nesustojau, nes nepalaikymo buvo tikrai labai daug“

Dainų autorė ir atlikėja Gabrielė Vilkickytė dainuoja širdimi. Taip pasakytų kiekvienas, girdėjęs bent vieną pačios rašytą kūrinį ar apsilankęs koncerte, kur scenoje ji būna viena su pianinu. Bet viskas galėjo būti kitaip.

„Dėkoju sau, kad nenustojau. Kai prieš kelerius metus vienas autoritetingas žmogus pasakė, kad man visiškai nėra vietos muzikoje, aš galėjau užsisklęsti, užsičiaupti. Net neįtariau, kad tas momentas galėjo man būti didelis lūžis“, – interviu prie upės sako ji.

Prie Neries susitikome dėl naujausio Gabrielės singlo „LABANAKT VOL2”, kuris skambės viso pokalbio metu. Tik jis suksis tikrai ne apie miegą. Priešingai – jaunos atlikėjos akys dega nuo šviesos ir lengvumo. Nors taip buvo tikrai ne visuomet.

Juokingiausia buvo girdėti „ne“ ir stiprią demotyvaciją iš tų žmonių, su kuriais dabar tenka susitikti ir bendrauti apie muziką.

Išskirtiniu vokalu ir prasmingais tekstais išgarsėjusi muzikantė ne kartą iš savo kolegų yra girdėjusi, kad šis kelias yra jai visiškai neskirtas, tokio, kaip pati juokiasi, „įžūlaus nepalaikymo“, būta ir iš ją supusių žmonių. Kaip aktualu, sakau aš Gabrielei. Kai atrodo, kad pasaulis kaip niekad stipriai susiskaldęs, aplinkoje tarsi kvėpuoji vienas kito nemeile, ji savyje to dabar nė kiek nepraradus. Kaip taip stipriai toliau tikėti žmonėmis?

„Tikiu, kad kiekviename žmoguje yra labai daug gėrio. Tik kartais reikia tarsi raktažodį ištarti, atsigręžti į tai, nes labai daug žmonių yra įtikėję, kad pasaulis baisus, visi tave nori apgauti. Reikia sau linkėti ir prieš miegą sau linkėti šviesos“, – sako Gabrielė.

Man būna labai sunku klausytis vyresnės kartos žmonių, kurie savo nelaimės liūne man pasakoja, kaip aš turiu gyventi, koks gyvenimas yra žiaurus.

Gabrielė sako, kad jos lūkesčiai ir ambicijos anksčiau buvo labai dideli. Kai dar nebuvo parašiusi nė vienos dainos, jau norėjo dainuoti Niujorke. O kai pradėjo galvoti apie tai, kas labai globalu, suprato norinti, jog žodžiai apie jos muziką sklistų iš lūpų į lūpas. Taip ir nutiko, to ji linki ir kitiems.

Jei kas klauso ir galvoja, kaip pradėti, tai savo mieste susirinkite draugus, artimuosius ir jiems save rodykite. Tik labai svarbu skleisti kokybę – neužtenka tik to, kad moki dainuoti. Svarbu ir tai, ką nori pasakyti.

Jei kas klauso ir galvoja, kaip pradėti, tai savo mieste susirinkite draugus, artimuosius ir jiems save rodykite. Tik labai svarbu skleisti kokybę – neužtenka tik to, kad moki dainuoti. Svarbu ir tai, ką nori pasakyti.

Naujasis G.Vilkickytės albumas „Švelnumas” pasirodys dar šį pavasarį. O antrasis šio albumo singlas „LABANAKT VOL2” pateikia dar daugiau užuominų į ateitį.

„Gal nebus vien tik pianinas ir vien akustiniai garsai koncertuose? Aš esu gerokai daugiau, nei nuogos dainos, gilios temos, ramybė ir susikaupimas. Esu žymiai įvairesnė, – sako atlikėja. – Mėgstu kvailioti, galiu garsiai kvatotis ar nusikeikti. Kartais leidžiu sau būti naivia ir žaisminga, kaip ir kiekvienas jaunas žmogus. Ir aš mėgstu šokti viena. Net eidama gatve su ausinėmis, galiu netikėtai pradėti šokti.”

Visą pokalbį apie keistą ir neretai juokingą konkurenciją tarp muzikos pasaulio atstovų, griežtą „ne” bohemiškam gyvenimui ir viską pakeitusią meilę tiek sau, tiek kitam žmogui – žiūrėkite vaizdo įraše:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 1 Muzika

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Video

22:31
01:16
06:39

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką