Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gyvenimo dramų užgrūdinta Gabriela Spanic grįžta į ekranus su nauju serialu

Gabriela Spanic
LNK nuotr. / Gabriela Spanic
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuviams puikiai pažįstamos ir Lietuvoje prieš keletą metų apsilankiusios Lotynų Amerikos žvaigždės Gabrielos Spanic gyvenimas niekada nelepino. Ji kentė savo vyro smurtą ir savo skausmingus išgyvenimus suguldė į knygą. Ne kartą tikėjo suradusi savo tikrąją meilę, bet tik dar labiau nusivildavo. Kai pagaliau jai gimė pirmagimis, Gabi galėjo pasijusti laiminga. Tačiau kaip perkūnas iš giedro dangaus driokstelėjo žinia: aktorę su šeima norėjo nunuodyti jos asmeninė asistentė. Maža to, pašlijo Gabrielos ir jos sesers santykiai. Po pertraukos grįžusi į didžiuosius ekranus su nauju serialu „Meilė ir kančia“ (originalus pavadinimas – „Emperatriz“), Gabi tiki: ateina geresni laikai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Naujojoje telenovelėje Gabriela Spanic įkūnijo Emperatrisę Churado, moterį, kuri keršija visiems ją įskaudinusiems žmonėms. Ypač – ją išdavusiam ir iš rankų dukterį išplėšusiam vyrui. "Meilė ir kančia" – tai melodrama, kurioje ši venesuelietė seniai norėjo suvaidinti. Šis serialas jau nuo ketvirtadienio bus rodomas per LNK televiziją.
         
Gabi, televizijos kompanija tiki, kad ,,Meilė ir kančia“ susilauks pasisekimo. Pečių neslegia didelė atsakomybė?

Be abejo, kad slegia. Tačiau esu laiminga, kad kompanija man suteikė tokią puikią progą. Visą gyvenimą svajojau suvaidinti šioje telenovelėje. Kai kalbėjausi su „Azteca“ vadybininkais, pasakiau, kad pereisiu į jų kompaniją tik todėl, kad pati jaučiuosi Emperatrise. Praėjus kuriam laikui, Albertas Santinis, „Azteca Novelas“ direktorius, man pranešė, kad kompanija jau įsigijo telenovelės teises ir paklausė, ar sutinku filmuotis. Būdama maža mačiau šią novelę, ir drįstu pasakyt, kad po jos savyje pastebėjau potraukį vaidinti. Kaip puiku, kad žiūrovai išvys naują versiją, kadangi telenovelė šito verta.

Gabrielą Spanic ir Emperatrisę kas nors sieja?

Sieja tik tai, kaip ji gina savo dukterį, o aš – savo sūnų. Bet pyktis mūsų nesieja. Man visada rūpėjo tiesa ir gėris. Nors pastaraisiais metais man teko patirt daug skausmo, galiu užtikrinti, kad esu laiminga, turėdama mažąjį angelą. Jis man padeda atsilaikyti prieš negerus žmones. Kai atrodo, kad jau tuoj nuleisiu rankas, pažvelgiu į savo sūnų ir man tai suteikia jėgų kovoti.

Bijote, kad ,,Meilė ir kančia“ nebus tokia populiari, kaip tikisi kompanija?

Vaidinu su didžiule meile. Su tokiu užsidegimu, su kokiu dar nebuvau vaidinusi, kadangi ši telenovelė – mano svajonė. Susilauks pasisekimo, ar ne, aš nežinau. Tik žinau, kad žmonės pamatys visiškai kitokią novelę. Žinoma, išgarsėti bus sunku, kadangi pasaulyje rodoma daug serialų. Tačiau šis serialas ypatingas tuo, kad kūrybinė grupė kruopščiai rašė scenarijų. Esu laiminga dirbdama su kūrybine grupe bei aktoriais. Esam kaip šeima, ir tai mums padės sukurti nuostabią telenovelę. Beje, ypač džiaugiuosi tuo, kuo aš vilkėsiu, nes šios serialo garderobas – nuostabus.

Daug kas sako, kad nesate draugiška. Ar tai tiesa?

Žmonėms galiu tokia pasirodyti. Bet ar mane laiko nedraugiška – nežinau. Su manim bendraujantys pamato tikrąją Gabrielą. Ekranų deive tikrai nesijaučiu, nors kai kas sako, kad aš pasikėlusi. Ir tikrai nesu piktavalė, nors žiniasklaidoje man kaip tik klijuojama tokia etiketė. Gabrielė Spanic tokia pati, kaip kiti paprasti žmonės. Turiu bėdų kaip ir visi. Bet nesu ragana. Gal kai kam nepatinka, kad nenoriai daliju interviu. Taip elgiuos todėl, kad nenoriu kalbėt apie man nemalonius, skaudžius dalykus.

Dabar atrodote laiminga. Pagaliau gyvenimas perėjo į ramųjį etapą?

Jaučiuosi laiminga, kupina jėgų ir rami.

Blogi laikai jau praeity?

Taip. Tikiuosi, kad jie negrįš, kadangi smarkiai nudegiau. Viliuosi, kad gyvenime galiausiai visada nugali tiesa ir teisingumas. Man skaudu, kai žmonės apie mane prisigalvoja negražių dalykų.

Turite omeny istoriją apie tai, kaip jūsų asistentė kelis mėnesius pamažu nuodijo jūsų šeimą?

Taip, kalba, lyg aš būčiau galėjusi nuskriausti nekaltą moterį. Tą moterį aš padaviau į teismą už tai, kad ji norėjo nužudyt mane ir nuskriausti mano šeimą. Labai gaila, kad pasaulyje yra tokių žmonių, kuriuos laikai gerais, jais pasitiki, o paskui paaiškėja, kad klydai.

Gyvenimas gerokai vėtė ir mėtė?

Kaip reikiant. Tačiau laikui bėgant išsigydžiau žaizdas. Būtent tada, kai mane skaudina, norisi visiems parodyt, kad esu stipri ir kas esu tikroji aš. Neabejoju, kad daug žmonių tikėjosi pamatyt, kaip aš sukniumbu, verkiu ir kenčiu. Jie šito niekad nepamatys, kadangi turiu žmogų, kuris man suteikia jėgų. Tai – mano sūnus Gabas, kurį labai myliu.

Sunku jį palikti namie ir važiuoti į darbą?

Labai. Kai būnam kartu, esu be galo laiminga. Dėkoju Dievui, kad jis man atsiuntė tokią brangią dovaną. Mano sūnus – mano gyvenimo vyras. Noriu, kad užaugęs jis būtų laimingas. Dėl jo viską galėčiau padaryti. Išvažiuodama iš namų būnu rami, kadangi jį palieku su savo motina. Bet net sunku apsakyt, kaip man tada suspaudžia širdį. Tačiau dirbu. Daug dirbu tam, kad užaugęs sūnus didžiuotųsi savo motina. Neabejoju, kad taip ir bus.

„Meilė ir kančia“ su Gabriela Spanic – nuo ketvirtadienio, pirmadieniais–penktadieniais 15.40 val. per LNK.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Muilo operos
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką