Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Hana Šumilaitė: geriau nueiti pas būrėją, nei kelti skandalus marčiai!

Hana Šumilaitė
LNK nuotr. / Hana Šumilaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Nesunku įsivaizduoti, jog Hana Šumilaitė – žinoma aktorė, režisierė ir humoristė – laisvalaikiu dar užsiima ir būrimu. Akyse iškart iškyla vaizdinys, kaip Hana murma, žiūrėdama į kavos tirščius, ir savo klientėms dalina tai išminties perlus, tai sąmojus. Nors aktorė gyvenime ir neburia iš Taro kortų ar krištolinių rutulių, ji, rodos, visada turi ką pasakyti ir patarti, pasidalinti įdomia patirtimi ir išmintimi.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Todėl nenuostabu, kad naujajame LNK seriale „Saldi nuodėmė“ Hanai Šumilaitei teko itin linksmas ir įsimintinas būrėjos vaidmuo.

Koks jausmas įkūnyti būrėją?

Man tai buvo labai linksmas nuotykis ir gera proga prisiminti senus filmavimosi seriale įgūdžius. „Saldžios nuodėmės“ labai šauni komanda, buvo malonu prisidėti.

Ką, būdama tikra būrėja, patartumėte Linos Rastokaitės veikėjai Kornelijai, kurią ką tik paliko vyras?

Kaip būrėja sakiau, kad jos vyras grįš, pati sakyčiau tą patį. Tikėjimas, jei žmogus tikrai labai labai giliai tiki, tikrai veikia. Jei tavo dvasinės jėgos skirtos kažkokiam tikslui, tai labai dažnai jį pasieksi. Jei labai kažko nori ir trokšti visom savo jėgom, tai išsipildys.

O ar pati tikite burtais?

Tikiu, kad egzistuoja žmonės, kurie nuskaito informaciją iš informacinio lauko. Bet pati tokių nesutikau. Nevaikštau pas būrėjas, nes manau, kad jei yra tokie unikalūs žmonės, tai jie tikrai nesėdi būrimo salonuose. Padeda žmonėms, bet nedaro iš to pinigų.

Kaip manote, kodėl žmonės lankosi pas būrėjas?

Amerikiečiai lankosi pas psichoterapeutus, kurie daro lygiai tą patį – tai yra nieko nedaro, tik išklauso. Žmogui tik reikia išsikalbėt. Būna moteris nueina pas būrėją ir ginasi: „Aš jai nieko nesakiau, ji pati viską išbūrė“. Blefas! Aš pati žinau būrėjų naudojamas technikas. Kai tik užkabini žmogui rūpimą temą, jo veidas pasikeičia. Jis pradeda pasakoti. Pavyzdžiui, jei buri pagyvenusiai moteriai, tai tikriausiai ji turi problemų su vaikais ar su vyru.

Tu užkabini šią temą ir ji išsikalba. Ir jai labai gera, kad nusiėmė nuo savęs tą krūvį. Geriau jau sumokėti dvidešimt, trisdešimt ar net šimtą litų būrėjai nei kokiam psichoterapeutui, kuriais aš visai nepasitikiu. Padori būrėja niekada neužvedinės ant blogo kelio, ji siekia žmogui parodyti prošvaistę, suteikti vilties. Geriau nueiti pas būrėją, išsikalbėti, negu kelti skandalus savo marčiai (juokiasi).

O kas yra saldi nuodėmė?

Visos nuodėmes yra saldžios! Kažkas yra pasakęs, jog viskas kas gražu, padoru ir tvarkinga yra neskanu. Visos nuodėmes saldžios, nes visada saldžiau daryti tai, ką norisi daryti.

Serialas „Saldi nuodėmė“ su Hana Šumilaite – jau nuo naujojo LNK sezono.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką