Dabar populiaru
Publikuota: 2013 liepos 24d. 20:28

„Harley-Davidson“ salono atidaryme pasirodžiusi Dainė Baumilė: „Ir pati kada nors svajoju vairuoti motociklą“

Dainė Baumilė su dukra Smilte
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Dainė Baumilė su dukra Smilte

Atšilę orai pranašauja ne tik atostogų, bet ir baikerių sezono pradžią. Tačiau burzgiančius ir iš plieno nukaldintus „žirgus“ mėgsta toli gražu ne kiekvienas miestietis. Štai teisininkė ir buvusi dainininko Donato Baumilos žmona Dainė Baumilė atėjusi į pirmąjį Lietuvoje „Harley-Davidson“ motociklų salono atidarymą tikino, kad čia ateiti ją paskatino dukra Smiltė.

„Į šį atidarymą atėjau dėl dukros. Šiuo metu jai labai įdomu visokios motorinės transporto priemonės: motociklai, motoroleriai, mopedai, traukiniai, mašinos... O ir man pačiai motociklai visai prie širdies“, – portalui Žmonės.lt sakė D.Baumilė.

Dainė pasakojo, kad motociklu važiuoti jai tikrai yra tekę. Tačiau, didžiam jos nusivylimui, tik keleivio sėdynėje, tad dabar jos svajonė ne tik pavairuoti motociklą, bet ir kada nors jį įsigyti.

„Nors tai ir nėra mano didžiausias noras, riedėti su motociklu būtų smagu. Kelis kartus važiavau keleivio sėdynėje. O kada nors gal jį ir įsigysiu“, – savo noru pasidalijo D.Baumilė.

Arvydas Skernevičius (deainėje)
Arvydas Skernevičius (dešinėje)

Saloną atidaręs A.Skernevičius dėkojo šeimai

Šio salono įkūrėjas – vienas iš festivalio „Tamsta“ organizatorių ir grupės „Poliarizuoti stiklai“ gitaristas Arvydas Skernevičius. Salono atidaryme tarp motociklų gerbėjų buvo ir daugybė baikerių, o daugiausia jų – klubo HOG (Harleys Owners Group), kuriam priklauso ir pats Arvydas, narių.

Sakydamas atidarymo kalbą A.Skernevičius dėkojo ne tik jį palaikiusiam motociklų klubui, bet ir savo šeimai, kuri šiuo periodu buvo itin supratinga.

„Pirmiausiai ir labiausiai dėkojų savo sūnums Jonui ir Petrui. Be jų palaikymo salono, matyt, atidaręs nebūčiau visai. O šeimos moterims – žmonai Nijolei ir dukrai Onai – dėkoju už supratingumą šiuo man svarbiu momentu“, – jausmingai kalbėjo A.Skernevičius.

Tuomet jis žodį perleido kunigui, kuris pašventino saloną, idant jam sektųsi prekyboje. Lašas šventinto vandens atiteko ir baikeriams, kuriems kunigas linkėjo saugios kelionės.

Arvydas Skernevičius atidarė motociklų saloną
Skernevičių šeimyna (iš kairės): Jonas, Petras, Ona,  Nijolė ir Arvydas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką