Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 10 31, 17:47

Helovinas vėl įsisuko į žinomų žmonių namus: kuris kostiumas kūrybiškiausias?

Kiekvienais metais amerikiečiai spalio 31-ąją pasitinka su Helovino nuotaikomis, kostiumais iš siaubo filmų ir net pabaisų tematiką atspindinčiais saldumynais. Visgi nuo jų bando neatsilikti ir lietuviai, kurie ne ką prasčiau sutinka šią šventę. Dalis šios dienos nuotaikų dažnai persikelia ir į socialinius tinklus, kur internautai gali pasigrožėti vienas už kitą gražesniais kostiumas. 15min taip pat kviečia užmesti į juos akį ir įvertinti, kas šiais metais buvo kūrybiškiausias.
Broliai Lavrinovičiai, Inga Stumbrienė, Neringa Norbutaitė-Mažeikienė, Karolina Meschino, Asta Valentaitė ir Glenas Manchesteris
Broliai Lavrinovičiai, Inga Stumbrienė, Neringa Norbutaitė-Mažeikienė, Karolina Meschino, Asta Valentaitė ir Glenas Manchesteris / „Instagram“ nuotr.

Kaip ir praeitais, taip ir šiais metais Lauros ir Šarūno Mazalų šeima neatsiliko nuo Helovino tradicijų. Dryžuotais marškinėliais, išsidažiusiais veidais bei šmaikščiomis veido išraiškomis penkeriukė kartu nufilmavo ir vaizdo įrašą. Atrodytų, kad ką tik iš lovos išlipusi šeima greitai tapo siaubo filmo personažais.

Krepšininko karjerą baigusio Martyno Pociaus žmona Viktorija Pocienė šių metų šventei pasirinko itin populiarų variantą – serialo „Money Heist“ personažą. Ir ne tik apsivilko raudoną kostiumą, užsidėjo specialią kaukę, bet ir trumpu komentaru nurodė į ją kreiptis nauju vardu: „Nuo šiol mane galite vadinti Niujorku“.

Londone šiuo metu viešinčios Agnė Kulitaitė, Gelminė Glemžaitė ir Aistė Kabašinskaitė lietuviško Helovino nuotaikas perdavė užsieniečiams. Ar jos tapo siaubo filmų veikėjomis? Tikrai ne! Vietoj to moterys sumanė pašmaikštauti ir ant kaktų užsirašė „VMI“, „Astra“ ir „Sodra“.

Prekės ženklo „By Karolina Meschino“ įkūrėja, socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino savo įvaizdžiais internautus stebina kiekvieną dieną, tačiau Helovino metu stengiasi pranokti net pačią save. Tik šįkart prie jos išvaizdos prisidėjo ir metų pradžioje gimusi Isabelle. Karolina, matyt, nenorėjo mažylės išgąsdinti, todėl pasirinko minimalų makiažą.

Ar Angelinos Jolie personažas gali atgimti? Panašu, kad dar ir kaip! Tai įrodė buvusi „TV Pagalbos“ žvaigždė Neringa Norbutaitė-Mažeikienė, kuri pasirodė su filmo „Piktadarės istorija“ pagrindinės veikėjos Maleficent kostiumu. O fotosesijai pasirinktas ir simbolinis pažintinis takas, kurį supa magija dvelkianti gamta.

Išraiškingiausi makiažai, įspūdingi apdarai – štai kaip spalio 31-ąją sutinka verslininkė Inga Stumbrienė. Moteris stengiasi nustebinti kiekvieną kartą, ne išimtis – ir šie metai.

Ar tai Kim Kardashian Gozzoli? Taip, teisingai perskaitėte, tik čia ne amerikiečių realybės šou žvaigždė, bet mūsų sportinių šokių šokėja Edita Gozzoli. Panašu, kad moteris su užduotimi susitvarkė, nes Kim įvaizdis „Met Gala“ renginyje tiesiog puikiai atkartotas.

Elegantiškoji Asta Valentaitė visų siaubo personažų dieną pasirinko išties išskirtinį apdarą – ji tapo moterimi kate. Na, bet ir po šalia jos stovinčio Betmeno kauke slepiasi jai ypatingas žmogus – sužadėtinis Glenas Manchesteris.

Krepšinio aikštelėje tritaškius renkantys broliai Darjušas ir Kšyštofas Lavrinovičiai renka taškus ir per Helovino šventę. O prie brolių vakare prisijungė ir visa kaukolių grimais puošta šeima.

Panašu, kad Erika ir Merūnas Vitulskiai su šių metų Helovino kostiumais kaip reikiant padirbėjo. O ar jūs patys neišsigąstumėte?

Laidų vedėja ir socialinių tinklų žvaigždė Dalia Belickaitė įsikūnijo į Cruellos de Vil veikėją. Pastaraisiais metais ši piktadarė išgyveno renesansą, mat neseniai pasirodžiusiame filme „Kruela“ ją įkūnijo aktorė Emma Stone.

Išvydote įvairaus išradingumo kostiumus, ryškiausius makiažus ir kitus Helovino akcentus. Tačiau išliko tik vienintelis klausimas – kas šiais metais buvo kūrybiškiausias?

Išrinkti savo mėgstamiausią kostiumą kviečiame 15min apklausoje:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką