Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 birželio 22d. 14:03

Hobis – fotografija: gydytojas Darius Radzevičius dėl įspūdingo kadro klupdamas vijosi avis

Darius Radzevičius
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. / Darius Radzevičius
Žinomo plastinės chirurgijos meistro senelis buvo fotografas-mėgėjas, būtent jo fotoaparatas AGFA šiuo metu kabo Dariaus namuose. Gydytojas su nostalgija prisimena laikus, kai viename iš Vilniaus daugiaaukščių jo tėvai – entuziastingi fotografai – ryškindavo fotojuostas, o Dariukas jiems padėdavo.

Fotoaparatas Darių lydėdavo ir tuomet, kai jis gastroliuodavo drauge su „Ąžuoliuko“ choru.  Netgi jo specialybė susijusi su fotografavimu – juk žmogus visuomet yra fotografuojamas prieš grožio operaciją ir po jos. Šiandien Darius turi ne vieną fotoaparatą, tačiau jis pripažįsta, kad gerai, kokybiškai ir brangiai technikai kiekvienas fotografas turi pribręsti. Dariaus manymu, ypatinga technika nebūtina tik tuomet, kai sąlygos fotografavimui – idealios.

„Viešint Portugalijoje, kažkokiame kaimelyje pamačiau avių bandą. Išlipau iš mašinos ir puoliau  jų vytis ir fotografuoti. Visos bėgo neatsisukdamos, tik viena avis buvo smalsi ir pasižiūrėjo, koks čia isprotėjęs turistas jas klupdamas vejasi“, – juokiasi Darius. GALERIJOJE – 1 NUOTRAUKA.

„Šri Lankoje „medžiojau“ egzotiškus kadrus, kai staiga mano akys susitiko su nepažįstamojo, lipančio į autobusą, akimis. Pasirodė, kad mes su juo esame  pažįstami jau šimtą metų…“, – sako D.Radzevičius. GALERIJOJE – 2 NUOTRAUKA.

„Važiuodamas i pajūrį, prie pat Palangos kaskart pasižiūriu į šį sudžiūvusį medį. Keistas medis. Vieną vėlyvą vasaros vakarą nustebau, pamatęs neregėtą vaizdą – ant sudžiūvusio medelio „apsigyveno“ daug gandrų. Ačiū Dievui, turėjau visą reikalingą foto irangą. Tik pavėlavau į vakarienę...“, – prisimena gydytojas. GALERIJOJE – 3 NUOTRAUKA.

Dariaus Radzevičiaus nuotr./Avių banda Portugalijoje
Dariaus Radzevičiaus nuotr./Avių banda Portugalijoje

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tik prenumeratoriams

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:18:53
14:40
02:11

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką