Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Hokšila vieši Japonijoje ir ruošiasi į Niujorką

Hokšila
L.T./Irmanto Gelūno nuotr. / Hokšila
Šaltinis: vakarai.us
0
A A

Žymus Lietuvos muzikantas, keliauninkas, filmų kūrėjas Hokšila neseniai atvyko į Japoniją, kur sėkmingai studijuoja Tekančios Saulės šalies kultūrą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Japonijoje sostinėje Tokijuje Hokšila koncertavo renginiuose „Powwow Earth Kids“, ‚Ikebukuro“, „Otskubo Hoikuen“ bei Lietuvos ambasadoje, repetavo su vietiniais aktoriais ir netgi nusifilmavo kino juostoje „Hok-aidas“.

Dabar Hokšila apsistojęs Roppongi (jap. „Šeši medžiai“) rajone Tokijuje, garsėjančiame naktiniu gyvenimu. Tačiau ne naktiniai klubai traukia menininką – jis vieši kultinio japonų dailininko Kuroda Seiki (1866-1924) meno studijoje. Kuroda Kiyoteru (toks tikrasis jo vardas) – samurajaus sūnus, Japonijos dailininkus supažindinęs su Vakarų daile.

Lietuvos kultūros ambasadorius Hokšila yra sakęs: „Mes gimstame būdami egoistai, stipriausieji primeta savo taisykles ir daro viską taip, kaip jiems patogiau: nusibraižo linijas, sienas, sugriaudami gyvenimus, o kartais išskirdami ištisas gentis (labai daug pavyzdžių yra Afrikoje, kur sienų linijos – tiesios). Juk sienos – tik mūsų galvose, realiai jų nėra. Nei muzika, nei revoliucija nepadės, kol neišsigydysime egoizmo. Visi turi teisę būti laisvi. Nekurkime savo laisvės kitų žmonių laisvės sąskaita“.

Tokijas Hokšilai pasirodė labai draugiškas, gerai organizuotas ir pilnas itin talentingų žmonių miestas. „Dabar – tai mėgstamiausias mano miestas pasaulyje“, – sako menininkas.

Po kelių mėnesių jis ketina pakelti bures ir greičiausiai apsilankyti Niujorke. Vasarą jis laukiamas Afrikai skirtame festivalyje Berlyne.

vakarai.us
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką