Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gegužės 11d. 13:59

Humoristas Algis Greitai už dainelę apie J.Statkevičių neatgailauja: „Laikyk smūgį, Juozai!“

 Algis Ramanauskas-Greitai
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Algis Ramanauskas - Greitai

Dizaineris Juozas Statkevičius ir humoristas Algis Ramanauskas-Greitai ketvirtadienį santykius išsiaiškino teisme. Bylą išnagrinėjusi teisėja po garsenybių akistatos išėjo rašyti verdikto. Ieškovu šioje byloje tapęs J.Statkevičius, padavęs į teismą humoristą už dainelę „Škurlis“, po posėdžio komentarų nedalijo, siūlydamas palaukti sprendimo. Tuo metu atsakovas A.Ramanauskas-Greitai drąsiai sustojo prieš kameras, kad išreikštų tą poziciją, kurią jau išdėstė ir teismui: už šią dainelę apie J.Statkevičių jis neatgailauja.

„Juozas Statkevičius yra žmogus, kuris turi didžiulę auditoriją. Jis yra daug ko mėgstamas. Ir jis žymiai labiau gali paveikti visuomenę ir netgi Seimo sprendimus ilgalaikėje perspektyvoje, nei koks nors, pavyzdžiui, prokuroras, kuris pagal įstatymo raidę yra viešas asmuo“, – A.Ramanausko nuomone, dizaineris yra netgi „labai viešas“ asmuo.

Negražu meluot. O kai tu meluoji, neturi stebėtis, kad gauni atoveiksmį. Tai laikyk smūgį!

Pasak A.Ramanausko, kiekvienas toks visuomenę veikiantis žmogus turi susitaikyti, kad kritikos jo atžvilgiu ribos yra ženkliai išplėstos. „Jis turi laikyti smūgį. Šiuo atveju jis leptelėjo melą. Pasakė, kad Lietuvoje liko pusantro milijono gyventojų. Kad latviai mums yra priešai. Negražu meluot. O kai tu meluoji, neturi stebėtis, kad gauni atoveiksmį. Tai laikyk smūgį, Juozai!“, – dalijosi mintimis A.Ramanauskas.

Kaip ketvirtadienį jau pasakojo 15min, 10 000 eurų kompensacijos iš humoristo reikalaujantis J.Statkevičius teisme prasitarė, kad į dainelę „Škurlis“ sureagavo itin jautriai ir skausmingai. Dar labiau jis išgyveno dėl savo mamos reakcijos ir sveikatos: baiminosi infarkto, net mirties.

Tuo metu A.Ramanauskas prisipažino nesitikėjęs, kad mados guru yra toks jautrus. Bet kokiu atveju J.Statkevičiaus ir jo advokačių ieškinį atsakovas prašo besąlygiškai atmesti.

Verdiktą šiame garsenybių ginče Vilniaus miesto apylinkės teismas skelbs po kelių savaičių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

08:55
00:20
46:42

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką