Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į dukras tinkančią žmoną vedęs Arvydas Vilčinskas: „Jaučiuosi jaunesnis už savo bendraamžius“

Arvydas Vilčinskas
„Muzikinės kaukės“ nuotr. / Arvydas Vilčinskas
Šaltinis: 15min
2
A A

TV šou „Muzikinė kaukė“ dalyviai premjeriniam vakarui paruošė įspūdingus įsikūnijimus. Nijolė Pareigytė-Rukaitienė čia virs Rusijos pop scenos karaliene Ala Pugačiova. Kitas dalyvis – Arvydas Vilčinskas – įsikūnys į britų kilmės atlikėją Chris Rea ir atliks jo dainą „The road to hell“. 

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Svarbiausia šiame pasirodyme – balsas, nes pats atlikėjas tiesiog stovi su gitara, visą pasirodymą išlieka ramus. Šis personažas paprastas, kaip trys „kapeikos“, bet daina labai prasminga“, – sakys legendinis dainininkas A. Vilčinskas. Kaip jam seksis, pamatysime jau šį šeštadienį, 19:30 per BTV.

Dainininkas, kuris net 17 metų praleido Amerikoje, atskleidė, kad jaučia didelę atsakomybę ir jaudulį prieš kiekvieną pasirodymą TV projekte. „Aš labai bijau apsikvailinti prieš tuos jaunus ir talentingus žmones. Be to, man visada neramu stoti prieš komisiją. Reikės pamėgdžioti balsą, o aš to niekada gyvenime nebandžiau. Tad šiek tiek nedrąsu“, – pasakojo Arvydas.

„Muzikinės kaukės“ nuotr./Arvydas Vilčinskas ir Algis Ramanauskas
„Muzikinės kaukės“ nuotr./Arvydas Vilčinskas ir Algis Ramanauskas

A.Vilčinskas pasakojo, kad dėl pasirinkimų dažnai sulaukia, kaip jis sako, nepagrįstos kritikos: „Aš jaučiuosi daug jaunesnis už savo bendraamžius. Vienoje televizijos laidoje aš dėvėjau geltonas kelnes. Netruko laiko, tai mano gerbėjams pastebėti, o kai kuriems tas užkliuvo – sulaukiau nemažai neigiamos reakcijos, ypač iš mano amžiaus žmonių tarpo. Nesupratau kodėl jiems tos kelnės neįtiko.“

Tiesa, jis tikrai nėra iš tų atlikėjų, kurie bijo būti sukritikuoti: „Jei tai yra protinga kritika, aš visada įsiklausau, nors kartais ir ginčijuosi. Tiesa, jei tai būna pikti komentarai ir pagieža – nekreipiu į tai dėmesio.“

„Muzikinės kaukės“ nuotr./Arvydas Vilčinskas
„Muzikinės kaukės“ nuotr./Arvydas Vilčinskas

Prieš metus žiniasklaidą apskriejo sensacinga žinia – tuomet būdamas 57 metų, dainininkas Arvydas Vilčinskas pamilo ir vedė 28 metų Rūtą Gajauskaitę. Net 29 metų skirtumas nedavė ramybės komentatoriams ir, kaip sako pats Arvydas, tas triukšmas baigėsi tik dabar.

„Artimi žmonės viską suprato puikiai. Dėl mano meilės žmonai jiems nekilo klausimų ar abejonių. Jų nuomonė mums ir buvo svarbi“, – atskleidė A.Vilčinskas.

„Internete kažkodėl visi mano, kad turi teisę man kažką aiškinti ir nurodinėti, su kuo turėčiau gyventi ir ką turėčiau mylėti“, – nuostabos neslėpė hito „Grįžtu namo“ autorius.

„Mano žmona mane labai palaiko, yra davusi pastabų ir patarimų, tais pasirodymų klausimais, kur aš mažiau suprantu. Ji kartais atvyksta į laidų filmavimus. Tiesa, jaučiau, kad Chris Rea – mano arkliukas“, – pasakojo legendinis dainininkas.

VIDEO: „Muzikinė kaukė“. Arvydo Vilčinsko pasirodymas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką