Dabar populiaru
Publikuota: 2017 kovo 13d. 08:33

Į elegantiškiausios kaunietės makiažo studijos atidarymą sugužėjo šokių pasaulio įžymybės

Renginio viešnios
Edvardo Maceikos nuotr. / Renginio viešnios

Konkurse „Mis Kaunas“ elegantiškiausios merginos titulą laimėjusiu Lietuvos sportinių šokių rinktinės narė Gabrielė Sabaliauskaitė ėmėsi dar vienos veiklos – įkūrė vizažo saloną „Gabrielė make up studio“.

Pasveikinti kolegę su nauju iššūkiu susirinko ne vienas žinomas šokių pasaulio atstovas, o tituluota šokėja Gintarė Slausgalvienė tapo vienu iš vakaro modelių – jos įvaizdžiu rūpinosi dizainerė Katrina Knizikevičiūtė, makiažu – „Gabrielė make up studio“ meistrės.

Pernai Gabrielė Sabaliauskaitė tapo diplomuota vizažo specialiste. Kiek užtruko, kol ji nusprendė, kur įrengti erdvę, kurioje bus rūpinamasi ne tik dailiosios lyties atstovių grožiu, bet joms bus rengiami ir seminarai, ir mokymai.

Įsikurti veiklos dešimtmetį šįmet švenčiančiame grožio salone „Geltonoji akacija“ Gabrielei pasiūlė jos mama, plaukų stilistė Virginija Sabaliauskienė.

„Mama mane taip pat įkalbėjo rinktis ne medicinos, o grožio specialistės studijas. Mums abiems patinka džiuginti žmones ir matyti jų švytinčius veidus“, – patikino tituluota gražuolė.

Vizažu Gabrielė Sabaliauskaitė susižavėjo seniai. Nuo pirmos klasės sportinius šokius šokanti mergina paauglystėje suprato pudra, akių šešėliais, ružu ir tušu privalanti išmokti naudotis pati.

„Beveik kiekvieną savaitgalį vykdavo varžybos, todėl šokėjos pačios privalo išmokti pasidaryti makiažą. Vėliau tai, ką patyriau, tapo mano žinių bagažu“, – sakė tituluota kaunietė.

Pirmąją klientę Gabrielė Sabaliauskaitė padažė prieš ketverius metus. 22-ejų metų mergina neslepia – tuomet rankos tikrai drebėjo ir ji net neprisimena, kokiai šventei ryškino dailiausius užsakovės bruožus.

Dabar viena iš dažnų Gabrielės lankytojų – verslininkė Inga Budrienė, padėjusi surengti dvigubą šventę – „Gabrielė make up studio“ atidarymą ir „Geltonosios akacijos“ jubiliejų.

„Vertinu specialistus, kurie jaučia, kas klientui tinka ir patinka. Ne visais vizitais į grožio salonus likdavau patenkinta... Kartais, grįžus namo, prieš išvykstant į šventę tekdavo ir persišukuoti, ir makiažą pačiai pasikoreguoti... Pas tokius „meistrus“ grįžti vengiu, nors pasitaisyti tikrai leidžiu. Viena klaida – dar ne pasaulio pabaiga“, – su šypsena sakė Inga Budrienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką