Dabar populiaru
Publikuota: 2016 gegužės 3d. 10:18

Į festivalį „The Great Escape“ vyksiantys lietuvių atlikėjai surengs bendrą koncertą „Lofte“

Alina Orlova
Marlos Singer nuotr. / Alina Orlova

Šių metų pavasaris – vienas sėkmingiausių Lietuvos muzikantams. Gausus būrys mūsų šalies atlikėjų  sulaukė išskirtinio, vieno svarbiausių ir didžiausių muzikos industrijos renginių Europoje – festivalio „The Great Escape“ dėmesio ir prieš išvykdami į Jungtinę Karalystę gegužės 14 dieną kviečia susitikti Vilniaus menų fabrike „Loftas“.

Vienuoliktojo „The Great Escape“ dalimi festivalio organizatoriai pakvietė tapti vieną daugiausiai užsienyje koncertuojančių mūsų šalies atlikėjų Aliną Orlovą, pirmą kartą panašaus pobūdžio renginyje dalyvausiančius „indie“ rokerius „Condor Avenue“, neseniai iš turo po Vakarų Europą, kur surengė net 12 koncertų, grįžusius „Deeper Upper“ ir antrąjį mini albumą šiuo metu ruošiančius „Without Letters“.

Agnės Papievytės nuotr./„Deeper Upper“
Agnės Papievytės nuotr./„Deeper Upper“

Atlikėjai sutartinai tvirtina, jog šis renginys – vienas didžiausių muzikos įvykių tiek savo mastais, tiek įtaka bei atsiveriančiomis galimybėmis ir tikisi, jog dalyvavimas „The Great Escape“ festivalyje atneš ne tik daug smagių prisiminimų ar patirčių, bet ir atvers naujus kelius jų muzikos sklaidai už šalies ribų. Be to, visiems tai bus pirmasis pasirodymas Braitone.

Norėdami kartu su savo klausytojais pasidžiaugti suteikta galimybe ir kviesdami palaikyti muzikantų dalyvavimą itin didelio muzikos industrijos profesionalų susidomėjimo jau vienuoliktus metus sulaukiančiame renginyje, gegužės 14 dieną muzikantai kvies susitikti menų fabrike „Loftas“, kur pasirodys ir savo kūriniais dalinsis visi, gegužės 19-21 dienomis Braitone vyksiančios festivalio „The Great Escape“ Lietuvos atstovai.

VIDEO: Condor Avenue - Madness

Sėkmė dalyvauti šių metų renginyje Alinai Orlovai, „Condor Avenue“, „Deeper Upper“ ir „Without Letters“ nusišypsojo po to, kuomet pagrindiniais savo partneriais festivalio „The Great Escape” organizatoriai pasirinko Lietuvos ir Latvijos muzikos atstovus – Lietuvos muzikos verslo asociaciją bei „Music Latvia“ komandą.

Dano Macijausko nuotr./„Without Letter“
Dano Macijausko nuotr./„Without Letter“

„Kartu su džiugiomis žiniomis – kvietimu dalyvauti tokio dydžio renginyje, atlikėjus bei mus, kaip šalies atstovus, užgula ir tam tikri finansiniai įsipareigojimai“, – teigia Lietuvos muzikos industrijos asociacijos direktorius Vaidas Stackevičius. „Todėl visos koncerto metu surinktos lėšos bus skirtos muzikantų dalyvavimo festivalyje išlaidoms padengti.“

Vienuoliktus metus šiemet pasitinkantis festivalis „The Great Escape“ per juos padovanojo milžinišką kiekį tarptautinių galimybių daugybei atlikėjų ir netgi tapo tarptautinio pripažinimo pradžia tokioms grupėms ir atlikėjams kaip „Foals“, Adele, „The Kooks“, „Passenger“ ir daugeliui kitų.

Kelias dienas trunkantis renginys kiekvienais metais pristato naujausias tarptautinės muzikos rinkos tendencijas, sukviečia įtakingus šios industrijos atstovus – festivalių organizatorius, prodiuserius, tarptautinius agentus. Šiemet pasirodymus skirtingose Jungtinės Karalystės miesto Braitono erdvėse surengs daugiau nei keturi šimtai muzikantų, o į renginį atvyks pusketvirto tūkstančio industrijos profesionalų.

VIDEO: Alina Orlova - SAPNAI

Kartu su Lietuvos atlikėjais „Lofte“ rengiamas koncertas „TGE’16 Preparty“ bus trečiasis Lietuvos muzikos verslo asociacijos organizuojamas renginys. Praėjusiais metais asociaciją įsteigusios muzikos agentūros savomis lėšomis surengė festivalį-konferenciją „Vilnius Music Week“, o prieš savaitę muzikantus buvo pakvietę į meistrystės seminarą su kompozitoriumi, prodiuseriu ir muzikantu Williamu Wellsu, bendradarbiaujančiu su „Imagine Dragons“, Quincy Jonesu, „Wu Tang Clan“, Wyclefu Jeanu, Ariana Grande ir kitomis pasaulio muzikos garsenybėmis.

VIDEO: Deeper Upper - Unity [Official Music Video]
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką