Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 17d. 18:10

Į gatvę išmestas bankrutavęs verslininkas karjerą padarė pas Saudo Arabijos princą

Tomas Kriščiūnas
LNK nuotr. / Tomas Kriščiūnas

Istorija apie kažkada bankrutavusį, namus užstačiusį ir į gatvę išmestą, viską praradusį  verslininką Tomą Kriščiūną – iš tiesų įkvepianti. Jis ne tik sugebėjo atiduoti milžiniškas kaklą veržiančias skolas, bet šiandien gali pasidalinti ir neįtikėtina istorija – itin artima pažintimi su Saudo Arabijos princu. 

„Žmonės prisikuria tokių gandų, kad kas turi pinigų, tas ir princas. Kartais taip nori padaryti įspūdį europietėms merginoms, todėl pasivadina šeichu ar kilminguoju. Tose visose šalyse šeichas yra oficialus statusas. Ir niekas ten už dyką nieko nedalina”, – sako Tomas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Neįtikimos Tomo patirtys tilpo į knygą: nuo žlugusio verslo, depresijos iki darbo pas Saudo Arabijos princą

Savo gyvenime Tomas už dyką taip pat nieko negavo, rašoma televizijos pranešime spaudai. Tačiau per didelės ambicijos 2008-ųjų krizės metais padarė savo. Turėjęs itin sėkmingą karjerą ir net pasiūlymą tapti generaliniu įmonės direktoriumi, jis visko atsisakė, vietoj to nusprendė įgyvendinti seną svajonę – sukurti nuosavą verslą.

LNK nuotr./Tomas Kriščiūnas
LNK nuotr./Tomas Kriščiūnas

Visą gyvenimą dievinęs kavą, Tomas nesismulkino – ir visuose didžiausiuose Lietuvos prekybos centruose bei karščiausiuose taškuose užsibrėžė atidaryti net penkiolikos kavinių tinklą. Deja, startuojantis verslas pareikalavo ne tik milijoninių investicijų, bet ir nuosavo buto įkeitimo.

LNK nuotr./Tomas Kriščiūnas
LNK nuotr./Tomas Kriščiūnas

„Mano mama gydytoja ir visą laiką sakydavo – niekad nebandyk jokių narkotikų, nes pirmas žingsnis gali būti paskutinis. Man kažkas panašaus nutiko versle. Nebeturėjau kur trauktis. O vyriškas ego neleido pripažinti, kad viskas, tu žlugai. Gėda prieš save, prieš aplinką. Visi čia vaikščiojo, visiems čia kavos magnatas. Pats kritiškiausias momentas buvo, kai gavau pranešimą, kad turiu išeit iš namų ir kai buvo užblokuotos visos sąskaitos. Kai neturi nei pinigų, nei kur gyventi. Nėra jokios išeities ir nėra prasmės gyvent, nes tokioj situacijoj dauguma arba nusigeria, arba pasidaro galą“, – pasakojo antradieniais rodomos LNK laidos „Bus visko“ pašnekovas.

Tomą išgelbėjo netyčia per vieną radijo stotį išgirsta laida, kurioje narkomanai, elgetos ir žmogžudžiai meldėsi. Supratęs, kad neturi ką prarasti, pradėjo melstis ir jis. Tačiau prisipažįsta: „Tuomet pavydėjau visiems tiems benamiams ir nusikaltėliams, nes jų balansas buvo nulis, o mano – minus 350 000. Galvojau, kaip norėčiau kelis metus atsėdėti kalėjime ir po jų išeiti laisvas.”

LNK nuotr./Tomas Kriščiūnas
LNK nuotr./Tomas Kriščiūnas

Vieną dieną Tomą gyvenimas supažindino su arabų kilmės vyru. Tačiau tuomet jis nė neįsivaizdavo, su kuo turi reikalų. Priėmęs naujojo bičiulio Salmano pasiūlymą atvykti dirbti į Saudo Arabiją, čia jis sužinojo, jog jo bičiulis – Saudo Arabijos princas. Kalbėdamas apie tuose kraštuose matytą prabangą, vyras prisimena įdomias detales.

LNK nuotr./Tomo Kriščiūno knyga
LNK nuotr./Tomo Kriščiūno knyga

„Apie tokią kolekciją aš buvau tik skaitęs. 6 „Ferrari“, 3 „Mclarenai“, 3 „Lamborghini“ – ir visi sportiniai. Plius 20 „Porshe“. Kieme buvo ir „Formulės“ automobilis. Kai kurie jų net riebaluoti ir su nuliais spidometre. Pasirodo, tų automobilių vertė labai stipriai auga”, – apie pažintį su tikru princu pasakojo Tomas.

Kaip atrodo Karališkosios šeimos gyvenimas iš arti? Kodėl Ramadaną Tomas vadina geriausiu ten nutikusiu dalyku? Ir kiek žmonų turi Saudo Arabijos princas? Jau šį pirmadienio vakarą 20 val. per LNK, laidoje „Bus visko“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:24
01:30
00:20

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką