Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

I.Kazlauskaitė ir E.Žičkus. Tarnybinis romanas baigėsi slaptomis vestuvėmis? (papildyta liepos 24 d.)

Edvardas Žičkus ir Ingrida Kazlauskaitė
Žurnalo "Privatu" viršelis / Ingrida Kazlauskaitė ir Edvardas Žičkus
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Kaip sakoma, vaikščiojo, vaikščiojo ir prisivaikščiojo... Žurnalo „Privatu!“ redakciją pasiekė žinios, kad saldžioji porelė, ilgą laiką save vadinusi geriausiais draugais, slapta sumainė aukso žiedus. Nei Edvardas, nei Ingrida šios informacijos nekomentuoja.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Edvardas Žičkus.
Gimimo data, vieta: 1981 10 21, Šiauliai.
Šeima, kurioje gimė: mama – Alvyra, tėtis – Kęstutis; turi brolį Laimoną (26).
Veikla: TV3 gyvenimo būdo laidos „Gyvenimas yra gražus“ ir projekto „Aš!“ prodiuseris; labdaros ir paramos fondo neįgaliems vaikams „Algojimas“ valdybos narys; prodiuserinės kompanijos „TV Production Team“ savininkas.

Vardas, pavardė: Ingrida Kazlauskaitė.
Gimimo data, vieta: 1983 12 26, Tauragė.
Šeima, kurioje gimė: tėvai – garsus atlikėjų Livetos ir Petro Kazlauskų duetas.
Išsilavinimas: Kauno technologijos universiteto eksporto inžinerijos prancūzų kalba bakalaurė.
Veikla: TV3 laidų „Gyvenimas yra gražus“ ir „Aš!“ administratorė; labdaros ir paramos fondo „Algojimas“ savanorė.

Emilijos Simutės nuotr./Ingrida Kazlauskaitė ir Edvardas Žičkus
Emilijos Simutės nuotr./Ingrida Kazlauskaitė ir Edvardas Žičkus

Slapta vestuvių vakarienė Karmėlavoje?

Socialiniame tinklalapyje „Facebook“ buvo įdėtos pikantiškos nuotraukos, kuriose smagi kompanija – Edvardas Žičkus, jo kolegė Ingrida Kazlauskaitė ir jos tėveliai – sėdi balionais išpuoštoje pavėsinėje prie vaišėmis nukrauto stalo. Akivaizdu – kažką švenčia. Pasirodžius šioms nuotraukoms, kaipmat pasipylė sveikinimų, nes nebuvo įmanoma nepastebėti, kad Edvardo ir Ingridos pirštus puošia aukso žiedai. Atsitiktinumas? Nebūtinai!

Mus pasiekė žinios, jog pora sumainė aukso žiedus, taip nustebindama ne vieną bičiulį. Slaptoje ceremonijoje neva dalyvavo tik Ingridos tėvai ir keli artimi draugai. Livetos ir Petro namuose buvo valgoma kukli vestuvių vakarienė, vėliau virtusi smagiu vakarėliu su šampano purslais ir maudynėmis pripučiamame baseinėlyje. Paklausta, ar šios kalbos ne iš piršto laužtos, visuomet labai maloniai su žurnalistais bendravusi Ingrida nuščiūva: „Galim kalbėti apie bet ką, bet šia tema iš manęs neišpeši nė žodelio.“

Antrasis šios istorijos dalyvis Edvardas taip pat kategoriškas: jis tikina niekada nekalbėjęs ir nekalbėsiąs apie asmeninį gyvenimą. „Tokia mano nuostata. Aš nesiruošiu šnekėti apie tai, kas vyksta mano gyvenime, ypač apie artimus santykius su kitu žmogumi. Kai žurnalistams pasidžiaugi, kad tave aplankė meilė, gyvenime įvykus netikėtoms permainoms, tenka pasakoti ir apie skyrybas. O kam malonūs tokie atviravimai? Tad noriu tam užbėgti už akių. Taigi, jei šnekėsime ne apie darbą, hobį ar pramogas, šį pokalbį derėtų baigti“, – sako E. Žičkus.
Nebyli šįkart ir ponia L. Kazlauskienė. „Apie tai geriau kalbėkite su jais pačiais. Jei norės – papasakos. Tik galiu pasakyti, kad Edvardukas man labai patinka. Jis jau seniai mūsų šeimai lyg sūnus“, – sako Liveta.

„Kai žurnalistams pasidžiaugi, kad tave aplankė meilė, gyvenime įvykus netikėtoms permainoms, tenka pasakoti ir apie skyrybas. O kam malonūs tokie atviravimai?“ – sako E. Žičkus.

Keliautų nors ir į pasaulio kraštą

Nors šios istorijos išnarplioti nei Ingrida, nei Edvardas neskuba, neįmanoma pamiršti, kad jau ne pirmus metus jie visur vaikšto kartu: dalyvauja vakarėliuose, atostogauja, vyksta į keliones. Jų aplinkos žmonės jau kurį laiką šnabždėjosi apie galimą tarnybinį romaną. Tokias kalbas dar labiau sustiprindavo akivaizdi Ingridos simpatija viršininkui.

Kadangi žurnalistai Tavo draugo nėra matę, o Tu į renginius ateini įsikibusi į kolegos E. Žičkaus ranką, ne kartą kilo įtarimų, gal būtent jis yra Tavo širdies draugas? (Prieš tris mėnesius klausėme Ingridos.)

Nėra ugnies be dūmų. Daugiau nieko nekomentuosiu...

Tuomet į spaudą nepateko nuoširdūs merginos žodžiai apie kolegą, kuriuo ji beatodairiškai pasitiki. Ingrida mus patikino, kad Edvardas – pats gabiausias, labiausiai darbui atsidavęs, be galo nuoširdus ir patikimas žmogus, su kuriuo ji keliautų nors ir į pasaulio kraštą.

Tiesa, kadaise I. Kazlauskaitė mus patikino, jog niekada žurnalistams neužtrenks durų, jog jie mielai laukiami būsimoje jos vestuvių ceremonijoje. Kas gi merginą privertė apsigalvoti?..

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką