Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 8d. 19:00 , atnaujinta: 2012 rugsėjo 8d. 22:46

Į ketvirtąjį sezoną projektas „Šok su manimi“ žengė su ryškiu svečių, šokėjų ir dainininkų būriu

Pirmosios „Šok su manimi“ laidos akimirka
Viganto Ovadnevo nuotr. / Pirmosios „Šok su manimi“ laidos akimirka

Šeštadienio vakarą į televizijos ekranus ketvirtajam sezonui sugrįžo TV3 televizijos projektas „Šok su manimi“. Žiūrovai su džiaugsmu pasitiko per vasarą pasiilgtus vedėjus Vytautą Šapranauską ir Jurgitą Jurkutę.

Komisijos kėdes užėmė įprastieji projekto teisėjai Jurijus Smoriginas ir Jūratė Norvaišienė bei svečiai – olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė ir baleto primarijus Petras Skirmantas.

Viganto Ovadnevo nuotr./Pirmosios „Šok su manimi“ laidos akimirka
Pirmosios „Šok su manimi“ laidos akimirka

Pirmieji ant parketo išmoktą valsą pademonstravo Asta Pilypaitė ir Ligitas Bernatavičius. Ča ča ča su holivudiniu prieskoniu patiekė V.Šapranausko moterimi-kateriu pavadinta Rūta Janutienė ir jos partneris Adomas Norkūnas.

Dainą „Laisvė“ atliko dainininkė Veronika Gordijevskaja ir Stanislovas Stavickis-Stano, o ant parketo pasirodė vaikai, persirengę meškiukais. Taip buvo simboliškai prisimintas vadinamasis meškiukų incidentas Baltarusijoje. Po šio pasirodymo savo lėtą valsą atliko V.Gordijevskaja ir Marius Gaižauskas. Baltarusė neišvengė ir kalbų apie biseksualumą, apie kurį ji prisipažino anksčiau šią savaitę. Romantišką valsą pademonstravo Diana Dargienė ir Dangius Šalaviejus. Trumpute raudona suknele pasipuošusi Diana Martinėlė su partneriu Aristinu Guogiu atliko efektingą ča ča ča pagal Michaelo Jacksono muziką. Milda Štakėnaitė ir Deividas Meškauskas padovanojo itin plastišką, jausmingą valsą.

Viganto Ovadnevo nuotr./Juozas Butnorius ir Katerina Voropaj
Viganto Ovadnevo nuotr./Juozas Butnorius ir Katerina Voropaj

Tikru vakaro atradimu tapo „ventukas“ Juozas Butnorius. Jo šokis su Katerina Voropaj pakerėjo gera nuotaika ir puikiais judesiais. Ne vienas komisijos narys gyrė Juozo plastiką.

Viktorija Sutkutė ir Šarūnas Šiaučiulis atliko lėtą, lėlišką šokį. Tiesa, komisijos pirmininkas Jurijus Smoriginas nepagailėjo griežtesnių žodžių dainininkei.

Po energingos Kauno rajono Božolė choro dainos parketą užėmė Kęstutis Baranauskas ir Eglė Straleckaitė, užbūrusi publiką bei komisiją efektinga suknele ir nuostabiu ča ča ča šokiu. Krepšininkas Matas Niparavičius su partnere Ignė Rėklaitytė atliko lėtą valsą.

Paskutinieji ča ča ča demonstravo Algis Ramanauskas ir Ineta Stasiulytė. Tiesa, humoristinį pasirodymą vargu ar būtų galima pavadinti tikru šokiu. Algis įkūnijo nevalyvą, chamišką vyruką ir buvo įsidėjęs baisiai atrodančius netikrus dantis. Apsirengusi kuklute liemenėle ir trumpu sijonėliu Ineta vaidino lengvabūdišką merginą. Ji pakeitė sunegalavusią Kariną Jeremian.

Svečius LRT studijoje ir žiūrovus prie televizorių ekranų šeštadienio vakarą linksmino per šimtą „Šok su manimi“ kviestinių svečių – krepšinio palaikymo komandos gimnastės, oro akrobatės, didžiausio muzikinio masto projekto „Chorų karai“ dalyviai – Alytaus Oranžinis choras ir Kauno rajono Božolė choras. Specialius pasirodymus „Šok su manimi“ premjerai ruošia pasaulinė čempionė iš Klaipėdos „Žuvėdra“, šokių klubas iš Vilniaus „Klubas Šokiai.lt“, klaipėdiečiai „Žingsnis“ bei kauniečiai, profesionalūs šokėjai iš klubo „Tvistas“.

Skambėjo negirdėtos dainos

Ant „Šok su manimi“ parketo šeštadienio vakarą įvyko net dvi muzikinės premjeros – merginų grupė  „Pinup Girls“ atliko dar niekur negirdėtą dainą, o projekto „Šok su manimi“ dalyvė dainininkė Diana Dargienė pirmą kartą dainavo kūrinį „Laikas“.

Temos: 1 Šok su manimi

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:17
00:44
00:10

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką