Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 12d. 14:38

Į Lietuvą atvykstanti serialo „Vikingai“ žvaigždė Georgia Hirst: „Tai buvo smagus iššūkis“

Georgia Hirst seriale „Vikingai“
Organizatorių nuotr. / Georgia Hirst seriale „Vikingai“

Visame pasaulyje populiaraus televizijos serialo „Vikingai“ gerbėjai Lietuvoje galimybę gyvai susitikti ir pabendrauti su viena iš pagrindinių serialo žvaigždžių, karingąją Torvi suvaidinusia aktore Georgia Hirst. Prieš vizitą į Vilnių aktorė sutiko duoti interviu, kuriame sutiko pasidalyti patirtimi ir mintimis apie užkulisius, rašoma pranešime spaudai.

– Kokia buvo jūsų, kaip aktorės, karjeros pradžia? Kaip ir kada nusprendėte, kad norite eiti šiuo keliu?

– Visada žinojau, kad mėgstu ir noriu vaidinti, tačiau nemaniau, kad tai yra tinkamas karjeros kelias – nežinojau, nuo ko pradėti. Vis dėlto gavusi aukščiausią balą vaidybos kursuose supratau, kad tai yra sritis, į kurią aš žiūriu su išskirtinai didele aistra ir susidomėjimu. Šis suvokimas ir tapo pradžia to, nuo ko prasidėjo mano aktorės karjera.

– Torvi – viena pagrindinių serialo „Vikingai“ veikėjų. Kuriuo siužeto metu, jūsų nuomone, prasidėjo personažo virsmas į vieną ryškiausių serialo veikėjų?

– Aš manau, kad tai įvyko maždaug ties ketvirtuoju „Vikingų“ sezonu. Tuo metu pati pradėjau jausti, kad mano personažas seriale pradeda vis labiau ryškėti. Ypač išskirčiau savo siužetinę liniją su Ubbe ir Lagertha veikėjomis. Nuo to momento Torvi tapo matoma vis daugiau ir daugiau.

– Kas buvo sudėtingiausia įkūnijant Torvi?

– Torvi yra nuožmi ir gera kovotoja, gera mama! Manau, kad sunkiausias šio personažo įkūnijimo aspektas buvo jos amžius. Ji turi vaikų ir yra akivaizdžiai vyresnė už mane pačią, tad būnant 18–23 metų vaidinti mamą buvo gana sudėtinga. Bet aš išmokau įsikūnyti į šį personažą ir tai buvo tikrai smagus iššūkis.

Organizatorių nuotr./Georgia Hirst
Organizatorių nuotr./Georgia Hirst

– „Vikingai“ jūsų gyvenime svarbų vaidmenį užėmė daugiau nei šešerius metus. Kaip jautėtės, kai serialas pasiekė pabaigą? Ar pasiilgstate jo?

– Asmeniškai aš, būdama serialo dalimi tokį ilgą laiką, jaučiausi pasiruošusi kelionei į jo pabaigą. Jaučiausi taip, lyg įkūnydama Torvi personažą, padariau viską, ką galėjau. Žinoma, labai ilgiuosi visos komandos, tačiau atsigręžusi atgal turiu be galo daug nuostabių akimirkų ir prisiminimų.

– Kas jums asmeniškai labiausiai patiko „Vikingų“ seriale? Kodėl jį rekomenduotumėte pažiūrėti jo dar nemačiusiems žmonėms?

– „Vikingai“ turi kažką kiekvienam. Nors seriale labai daug kraujo ir kovų, tačiau kartu – ir tokių pat stiprių santykių bei draugystės. O kur dar įspūdingi kostiumai, šukuosenos, dekoracijos ir pastatymas!

– Kokią žinutę norėtumėte perduoti gerbėjams jūsų laukiantiems Vilniuje rugsėjo 21–22 dienomis?

– Labai laukiu ir džiaugiuosi, kad galėsiu susitikti bei pabendrauti su visais jumis gyvai! Nuostabu girdėti, kad „Vikingai“ ir mano įkūnijamas personažas padarė įtaką tokiam skaičiui žmonių.

Susipažinti gyvai, pabendrauti, kartu nusifotografuoti ar gauti G.Hirst parašą fanai galės rugsėjo 21–22 dienomis populiariosios kultūros renginio „Comic Con Baltics 2019“ metu, „Litexpo“ parodų rūmuose, Vilniuje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:30
01:16
01:39

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką