Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 24d. 13:36

Į „Lietuvos balsą“ sugrįžta buvusi finalistė: „Noriu įrodyti pati sau, kad galiu daugiau“

Gabriela Ždanovičiūtė
LNK nuotr. / Gabriela Ždanovičiūtė

Viena ryškiausių šios laidos žvaigždžių, projekto gerbėjams puikiai pažįstama Gabriela Ždanovičiūtė. „Lietuvos balso“ istorijoje dar nėra buvę, kad naujame sezone pasirodytų dalyvis, kuris projekte jau stovėjo ant finalo scenos.

Tačiau Gabrielos kelias projekte buvo toks pat ryškus, kaip ir pati dalyvė. Prieš porą metų Gabriela projekte dalyvavo vos penkiolikos, o jos gebėjimas profesionaliai valdyti savo vokalą stebino tiek mokytojus, tiek projekto komandą.

„Iš tikrųjų labai pasiilgau scenos. Sugrįžau, nes norėjau įrodyti pati sau, kad galiu daugiau. Po patirties „Lietuvos balse“ pradėjau kurti dainas. Atsirado didesnis pasitikėjimas savimi. Įsitikinau, kad einu teisingu muzikiniu keliu“, − sako Gabriela.

LNK nuotr./Gabriela Ždanovičiūtė
LNK nuotr./Gabriela Ždanovičiūtė

Per porą metų kylanti atlikėja jau spėjo išleisti savo kūrinius „Vaiduoklis“, „Metraikilometrai“„Flames“, „Don‘t lie“ bei „Hourglass“, kurią specialiai jai parašė merginos balsu susižavėjęs prodiuseris iš Ukrainos. Savo sėkmę Gabriela išbandė ir „Eurovizijos“ atrankų scenoje, kurioje patyrę muzikos rykliai merginai jau tuomet prognozavo stulbinančią muzikinę karjerą. Šiuo metu dvyliktoje klasėje besimokanti mergina savo gyvenimą ir toliau nori siekti tik su muzika ir atrasti savo vietą muzikos pasaulyje.

„Mane domina džiazo istorija ir apskritai visa muzikos istorija. Toliau kuriu, rašau dainas, kai kurias jau beveik pabaigus esu, guli stalčiuje ir laukia savo eilės. Kartais tenka padainuoti ir vestuvių ceremonijose ar koncertuose. Noriu ir toliau kurti, turėti solinių koncertų, turų po Lietuvą. Tikiuosi, kad mano laikas iškilti Lietuvos muzikos pasaulyje ateis savaime. Reikia tikėjimo, darbštumo ir užsispyrimo, kad pasiekti to, ko nori tu!“, − įsitikinusi Gabriela.

Ar šis kartas projekte įspūdingo vokalo savininkei bus sėkmingesnis nei pirmasis ir ar patobulėjusi mergina ne tik nueis iki finalo ir jį nugalės, bet pirmiausiai atsuks bent vieno muzikos profesionalo, o svarbiausia – savo buvusio mokytojo Justino Jaručio kėdę aklosiose perklausose – pamatysite jau šį sekmadienio vakarą 19:30 val. per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką